ثبت شده در پایگاه وزارت ارشاد

پروژه فحشای بهاری کلیدخورد!! / تصاویر

عکس هایی که از مدل های لباس وی منتشر شده است نیز همگی در تهران تهیه شده است و مربوط به دختر های مانکنی است که از بدترین لباس های و زننده ترین حجاب های محرک و مبتذل تهیه شده است ...


حدیدنیوز : عکس هایی که از مدل های لباس وی منتشر شده است نیز همگی در تهران تهیه شده است و مربوط به دختر های مانکنی است که از بدترین لباس های و زننده ترین حجاب های محرک و مبتذل تهیه شده است.

زنی با نام “ف.ع” که چندی قبل در یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس با گروهی از ایرانیان خارج از کشور مناسباتی قابل تامل و بسیار مشکوک داشته و همینطور در ارتباط با بخش هایی از سیستم های جاسوسی و براندازی دشمن می باشد.

 یکی از عوامل مرتبط با سرویس های جاسوسی فرهنگی دشمن ، برنامه ویژه ای برای طراحی و نمایش مدو لباس ویژه زنان در فصل بهار را ترتیب داده است.زنی با نام “ف.ع” که چندی قبل در یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس با گروهی از ایرانیان خارج از کشور مناسباتی قابل تامل و بسیار مشکوک داشته و همینطور در ارتباط با بخش هایی از سیستم های جاسوسی و براندازی دشمن می باشد ، با تبلیغاتی گسترده و کمک های رسانه ای قابل ملاحظه براندازان من جمله صدای آلمان اقدام به طراحی ، برپایی و فروش لباس های ویژه زنان و دختران کرده است که بنابر ادعای وی مخصوص پوشیدن در فصل بهار و البته در محافل و محیط های اجتماعی است.

وی همچنین از ارتباطات معنادار در یکی از کشورهای همسایه نیز برخودار می باشد و با بنگاههای بین المللی فحشا در این کشور تعاملاتی داشته است که در صورت نیاز جزئیات این اطلاعات منتشر خواهد شد و هم اکنون اقدامات خود را از شهرک اکباتان تهران و شهر شیراز سازمان دهی گسترده می کند.ضمنا علاوه بر تمرکز فعالیت های ضد فرهنگی خود در تهران در شهرهای دیگر نظیر اصفهان و شیراز نیز با برپایی شوهای لباس به ترویج فحشا و بد پوشی های بسیار زشت خیابانی می پردازد که طبیعتا تکمیل حلقه های مفقوده براندازی فرهنگی دشمن خصوصا در حوزه حجاب و م عفاف به شمار می آید.

عکس هایی که از مدل های لباس وی منتشر شده است نیز همگی در ایران و خیابان ها تهران تهیه شده است و مربوط به دختر های مانکنی است که از بدترین لباس های و زننده ترین حجاب های محرک و مبتذل با ادعای تطبیق با شرایط ایران تهیه شده است.

وی که عملا خود را یک هنرمند ارزیابی می کند با رویکردی کاملا سیاسی از عبارت “خاکستری” برای ترسیم فضای اجتماعی ایران استفاده می کند و مدعی است که قصد شاد کردن محیط البسه زنان را دارد که خود حاوی یک شعار قدیمی برای ترویج ابتذال در بسته های بسیار زننده می باشد.

لباسهایی که وی طراحی کرده است و همینطور مدل و نوع ارائه خدماتش بیشتر شبیه به یک فعالیت غیر قانونی گسترده است که در سایه کوتاهی های دست اندرکاران و عدم نظارت بر اصناف تولید پوشاک وارد بازار شده است و رسما اقدامی علیه امنیت فرهنگی و سبک زندگی و مدل پوشش و حجاب بانوان ایرانی و مسلمان به شمار می آید.

همینطور عکس های منتشر شده از طراحی های لباس مورد اشاره مصداقی از تبرج و سو استفاده های جنسی و غیر اخلاقی از زنان و دختران و مصداقی از اشاعه منکر و محتوای غیر اخلاقی به شمار می آید.

درحالی که نیروی انتظامی توانایی خود را در راستای مقابله با بدپوشی باید درآستانه فصل گرما تدارک ببیند فعالیت کاملا آزادانه اینچنین مراکزی خود تضادی آشکار و عاملی برای خنثی ساختن تمامی تلاش های انضباطی به شمار می آید و منجر به فراگیری جولان عده قابل ملاحظه ای از مانکن های بی حیا در سطح خیابان های تهران می شود که بصورت کامل به اصول پوشش و زندگی در یک جامعه اسلامی بی اعتنا بوده و صرفا مجریان برنامه کارفرمایان برای کسب سود های بیشتر مالی می باشند.

از زمان اعزام همفر جاسوس انگلیسی به کشورهای اسلامی تا دوره ماموریت باب برای از بین بردن اسلام و ماجرای قره العین و همینطور هم اکنون در صحنه گردانی سینمایی غرب علیه زنان و توسل به گلشیفته ، مقابله با حجاب و پوشش زنان یکی از اصلی ترین بسترهای فعالیت دشمن با امید نابودی اخلاقی جامعه و گسترش فساد هرزگی بوده است.

مسئولین امر وظیفه دارند بر اساس مقررات عمومی کشور و شریعت مقدس اسلام در اسرع وقت با این بانیان ابتذال که بدون تردید تحت حمایت استعمار جهانی علیه زنان نیز قرار دارند برخورد قاطع صورت داده و جنبه غیر قابل انکاری از ناتوی فرهنگی را مهار کنند


برچسب ها : , , , , ,
lida گفته :

ب نظر من ک فقط پاهاشون ایراد داره………


نوا گفته :

من که از طرحشون خیییییییلی خوشم اومد


سونیا گفته :

بجز پاهاشون .اصلا حجاب ندارن


ندا گفته :

خییییییییییییییییییلی خوشگل بودن من که میگم عالی بود


mohsen گفته :

لیدا خانوم پاهاشون کجه ؟؟؟ به نظر من که خوبه فقط نمیدونم چرا خودشون رو اینقدر می گیرن ؟


lida گفته :

من نگفتم کجه ک……..منظورم اینه از چیزی ک پاشون کردن بدم میاد ..بقیشم ک حجاب کامله کجاش بی حجابه؟؟جهت اطلاع مدلا همین جور می ایستن…نمیدونستی بدون اق محسن.درضمن لباسا ب اندازه کافی گشاد هم هستن.


زهرا گفته :

کجا حجاب دارن؟دشمن خیلی دقیق کار میکنه!لباسا دقیق برعکس قرآن و احادیثه،لباس تنگ عین برهنه بودنه،چون نامحرم بلده تطبیق بده…!تو یه حدیث خوندم کسی ک لباس تنگ بپوشد بی حیاست!اینم رواج بی حیاییه!موهاشونم ک بیرونه،دستاشونم بیرونه،الآن این حجابه؟؟؟


لاله گفته :

پا هاشون هم چیزیش نیس خوب پوشیدن بی چاره ها خوب دیگه حامعه عوض بشه اینا هم عوض میشن


شراره گفته :

خیلی قشنگ بود منتظر مدلهای بعدیتون هستیم


علیرضا گفته :

ببین تیترت خعلی ایراد داره یه جوری تیتر زدی بازدید کننده جذب کنی


peyman0020212 گفته :

من با محسن موافقم
ایداری ندارن که بابا شمام فقط ایدار میگیرید


ali arshkx گفته :

cheshune in lebasa????ham bolandan ham goshad b nazare man kheiliam ghashangano ba salighe tarh shodeo az kheiliaz lebasaie tu bazar k mode shode ghashangtaran


نوا گفته :

زهرا خانوم چ ربطی به دشمن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
نکنه میخوای خودمونو تو چادر قایم کنیم؟؟؟؟؟؟
بی حیایی هم هیییییییییییییییچ ربطی به پوشیدن نوع لباس نداره شخصیت فرد معلوم میکنه


زهرا گفته :

واقعا ربطی به دشمن نداره؟به عکسا خوب نگاه کنین!کی گفت چادر بذار؟چادر حرمت داره!اونایی ک تنگ میپوشن میدونن با این لباسا چشم خیلیا دنبالشونه!!اینا که تنگ نیس!ساپورت تنگ نیس؟موهاشون پوشیدس؟دستاشون چی؟پس کی میخاین بیدار شین؟چه اتفاقی باید بیفته؟باید وضعمون بشه مث فرانسه و انگلیس و آمریکا تا بفهمیم؟؟!آره؟!جای برداشت اشتباه،متوجه باشید!همچنان ک داریم به سمت بی بندو باری میریم ازین به بعد رو خدا ب خیر کنه!اگه سنگ رو سرمون بباره،حقمونه!بندگی نمیکنیم!ولی از خدا چه انتظارها که نداریم!قالوا بلی اینه؟؟؟یا امام زمان منتظرم اینه؟؟؟لبیک یا حسین اینه؟؟؟جواب سیلی به زهرا اینه؟؟؟جواب شهدا اینه؟؟قربونت برم یا زینب اینه؟؟چرا چشم و گوشت رو بستی؟حتما باید غربیا بیان واسمون لباس بدوزن تا بفهمین نقشه از دشمنه؟؟؟؟چقدر باید گفت؟؟تا کی؟؟؟؟خدا به دادمون برسه!یا امام زمان خودت کمک کن!


زهرا گفته :

آها یه چیز دیگه.کسی خودش رو تو چادر قایم نمیکنه،من تو رشت زندگی میکنم و چادریم،افتخارم میکنم که چادریم،نه این ک فخر بفروشم،معمولا چادری ها میخان ک دیگران به چشم انسان ببینشون نه یه مونث!درضمن. من خوش تیپم ولی دوس ندارم اینو به نامحرما نشون بدم،لطفا برداشت اشتباه نکنید،نه قصد بی احترامی دارم نه خودنمایی!


شهره گفته :

به نظر من خیلی لباس های شاد و قشنگی هستن ولی مناسب پوشیدن در هر مکانی نیستن در کل قشنگن


mehrane گفته :

emm;fek konam hejabeshon bad nabood bicharehaa khob inam del daran man ke fohshi nadidam…………..


lida گفته :

این زهرا چ اعصابش خورده………….ارام باش عزیزم..ارام.برو ی لیوان اب سرد بنوش.فشار خونت زده بالا بد رقمممممممم


ashkan گفته :

be ghole ye nafar migoft khodemon badim khobaro mibinim hasodimon migire salam be nazare man khobe hich iradi nadaran chon ma ziyad az had darim shologhesh mikonim


ashkan گفته :

salam migam ina moshkeleshon kojast?ke ma nadidim chon goftan hejab mikhain ba goni biyan biron


جمسید گفته :

درود بر عزیزان
ایران ما جزو کهنترین تمدنهاست.از اول ایرانیان به دین زرتشت و بعد به دین اسلام روی اوردند(بعضی ها)
در هر دوی این ادیان پوشش زن و عفت زن از اصول بوده و هست. شماها که این پوششهای ناجور را قبول دارید
چرا از طرف شخصی که به شما نگاه میکند و از اندام شما کیف میکند و افکار اهریمنی سراغش می اید نگاه نمیکنید
این پوشش یعنی حراج کردن غرور”عفت”پاکی”ولطافت زنانگی….عزیزان سه اصل را فراموش نکنید پندار”گفتار و کردار نیک
مزدا نگهدارتان خوش و شاد زیوید


salar گفته :

همشون باید اعدام بشن


یه خانم گفته :

به نظر من این چیزی که میبینیم اصلاحجاب نام نداره چون حجاب یعنی پوشش کامل که توجامعه ی امروزی بایدهمراه بازیبایی هم باشه امادرمورد جلب توجه من به عنوان یه خانم میگم یک انسان باشخصیت وفهمیده که ارزش داشته باشه چشمش به دخترای مردم تو خیابون نیست پس خانومایی که توخیابون بااین وضع میگردن خودشونوبی ارزش میکنن چون میشن معشوق یه مشت آدم علاف که تفریحش چشم چرونیه.


حق طلب گفته :

من با زهرا,و جواب دندون شکن جمشید بسیار موافقم


مهرداد گفته :

کسی هست بدونه اسلام دراین مورد چی میگه؟مث اینکه ایرانی هستیم…،‏‎ ‎


mohsen گفته :

لیدا خانم منم میدونم مدل ها همین جوری می ایستن ، من منظورم اینکه تو بیرون می بینیشون نمیدونم چرا خودشون رو اینقدر میگیرن


Saman گفته :

هر که دوس داره یه جور بگرده همه که نمی تونن لباس تنگ ولنگو واز بپوشن یاهمو چادری بشن تقصیر کپی برداری از اروپا با امریکا چیز بدی نیس ولی حدی داره .


mahdi گفته :

کاشکی می شد دخترا یه کم از افکار پسرا اگاه بودنو همینطور پسرا.


الهام گفته :

با حجاب کاملا موافقم ولی از لباسای تیره بدم میاد به نظرم هیچ اشکالی نداره که لباسای شاد بپوشیم اما تنگ و کوتاه نباشن


پریسا گفته :

خیلی لباسای جالب و قشنگی طراحی کرده بودن آفرین به این همه ذوق و سلیقه.من که خیلی خوشم اومد


فرهاد گفته :

سلام سحر جون خوبی ؟ :-)


mey3am گفته :

دومی با آخری محشره
تیپشون حرف نداره لباس شخصیت میاره


تینا گفته :

خدا شفاتون بده.
به جای فوضولی تو کار دیگران برید خوداتون رو درست کنید که مجبورید خراب بودن و فاحشه بودن خودتون رو توی چادر قایم کنین(البته منظورم همه نیست و بعضیا رو میگم)
بازم اینا جرئتشو داشتن که خود واقعیشون رو نشون بدن نه اینکه با ظاهر سازی خودشونو خوب نشون بدن.
نوع پوشش هرکس به خودش مربوطه نه به شماها


تینا گفته :

آقا جمشید بیخود اسلام رو به زرتشت ربط ندین.
همون طور که از اسمش معلومه دین زرتشت بوده نه اسلام.
بعدشم یه جمله از عشقم کوروش بزرگ هست که میگه:
حجاب زنان ما پلک چشمان مردان ماست.
پس بهتره شما پسرا برید خودتون رو درست کنید نه اینکه به طرز پوشش ما دخترا گیر بدید.


فرهاد گفته :

هههههههههه اول دخترا واجب تر اند

پسرا خودشونو درست کردن نوبت شماست

:-)


elnaz گفته :

لبلسای قشنگیه منم خوشم اومد همه خوششون میاد خوشگل باشنو خوشگل بپوشن. فقط یکم عقلتونو کار بندازید همتون میفهمید که این چیزا جنگ نرمه. بدبختای کافر چون عرضه ندارن بیان جنگ تن به تن دارن جامعه رو خراب می کنن. دخترا دوس دارن همه دوسشون داشته باشن و از زیباییشون تعریف کنن چون منم یه دخترم ولی این دلیل نمی شه اینقد خودمو پست کنم که یه پسر با تیپم( خیلی ببخشیدا ) حال کنه. قران اول به اقایون گفت مواظب چشماتون باشید تا گناه نکنه بدبه خانوما گفت و بدش هم حدود حجابو مشخص کرد. یعنی من میخوام بدونم خدا واسه چی به ما عقل داد؟ بخدا هممون از مردن می ترسیم هممون! یه اتفاق بد اگه برامون بیفته هممون میگیم خدایا توبه خدا غلط کردیم….یکم منطقی فک کنید . منطق اسلامو بخونید میفهمید که هیچ چیز به ضرر کسی نیست. روشن فکری به همسو بودن با جامعه نیست. عقل داشتنه منطقی بودنه….


mey3am گفته :

ایول تینا حرفت حرف حسابه


helia گفته :

daghighan tiiina joon man tame haghoo be ishon midam harfaye yeman ghaz nazadid harkii oon donya name aamalee khodesho dare pa alakii harf nazanid dg


علیرضا گفته :

سلام


ف.ی گفته :

خانم تینا مامانتویی وبدحجاب فاحشه هم زیاد داریم اون چادری ها هم که شمامیگین ازاون دسته چادری هایی اند که از زیر پوشش افتضاح دارن و موی بیرون ودرست کرده وآرایش غلیظ شونو میخوان باچادر توجیه کنند پس لطفا یک مقداربه طرزحرف زدنتون توجه کنید.


مهرو گفته :

بعضاواقعاشورشودرآوردن میمیرین انقدحجاب حجاب نکنین
آخه …….اینامدلن مدل
لخت که نشدن
همه جاشونم که پوشوندن
عزیزم زمان پیغمبرعربهاعریان بودن
نه اینطوری
اوووووووووووووف
توخودتوبپوشون دزدنبردت به دیگران چیکارداری
مواظب اعمال خودت باش


مهرو گفته :

امریکاانقدپیشرفتس که نیازی به من وشماندارن
اونافقط پرفسورهای مارومیدزدن بدبختا
شمادرگیرگونی باشین فعلا


مهرو گفته :

تیناجون دوست دارم
افسوس که بعضی ازین کج وکله ها نمیفهمن
نمیدونم مردهای ایرانمی چقدبااینکه اسلام اسلام میکنن ترس ازگناه دارن
والامردهای اروپازن تمام لخت ردشه ازکنارشون انگارنهانگارانقداسلام اسلامم نمیکنن
والاخودخارجم اینا به گندکشیدن نمونشم انگشت بچه کنشون توبرزیل
یالب بگیرشون توآسانسورشرکتاشون………
ای باباانگارملت خرن دورازجون


مهرو گفته :

والااین مردهایی که ماازایران دیدم البته بعضیهاشون
چادروغیرچادرنداره براشون
بخدابه همه بخوان گیرمیدن
پس مشکل جای دیگس


مهتاب جون گفته :

سلام
همچین بدک نیست


علیرضا گفته :

بابا جون مادرتون بیخیال شید، آخه مگه این لباسا چشونه؟ تا کی میخوای خودمونو درگیر این مسائل کنیم، بابا همه دنیا دنبال پیشرفت و تکنولوژی و اهداف بزرگترن ما هنوز گیر لباس و پوشش و آرایش دختر پسرامونیم.. تا کی میخوایم انقدر افکاره عقب مونده داشته باشیم نمیدونیم دیگه از جهان سومم داریم عقب میوفتیم.


N@F@S گفته :

Manam kamelan ba nazare ZAHRA khanom movafegham vaghean jamee ma dare koja mire?chera zibai bayad b zaher bashe?chera b un andaze k b zaheremon miresim b batenemon nemiresim???


elham گفته :

بابا اینا که خوبن الکی دارین داستان درست میکنینااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا


reza گفته :

تینا خانم خیلی بی ادبی. میگم اینقدر تنگ میپوشن گرمشون نشه یدفه همه رو در بیارن


مینا گفته :

به قول بابام هر کی تو قبر خودش میخوابه مگه ما فضولیم کی چی میپوشه اخه اباد شدن ایران و پیشرفت تکنولوزی چه ربطی به لباس داره همه چیو باهم قاطی میکنین اح اح اح


رحیم گفته :

دراسلام به همه مسائل گوشزدشده وسفارش داده شده ولی اجباری نشده اگر هم بحث لباس باشه به خود طرف مربوطه مسائل مهمتر ازاینهادرکشورداریم که به انها باید رسیدگی بشه نه بحث لباس


سعیده گفته :

واقعا واسه اونایی که می گن این لباسا چیزیش نیس متاسفم.دیگه از این بدتر؟!ساپورت پوشیدن هیچ فرقی با لخت بودن نداره چه بسا با پوشیدن ساپورت های طرح دار(لباس کلا مایه ی زیباییه)تحریک بیشتری به همراه داشته باشه.آهای خانومی که می گی این وضع پوشش خوبه،دوست داری هر وقت با شوهرت می ری بیرون حواسش به این لباسدارای برهنه باشه؟دلت می خواد بعد از چند مدت باهات سرد بشه؟دوس داری دل به یکی از همین صورتک های بزک کرده ببنده؟آهای آقایی که می گی این لباسا خیلیم خوشگله،دلت می خواد خواهر و همسر خودت اینجوری برن بیرون و هزار تا مرد ازشون لذت ببرن؟خودتون می دونین که تحریک شدن آقایون از راه چشمه.لذت بردنشون هم.مگه حتما باید لمسشون کنن تا لذت ببرن؟دلتون می خواد همسرتون رو با یکی دیگه شریک باشید؟هر مرد عاقلی که عقل سلیم داشته باشه دوست داره زنش مال خودش باشه.این خصوصیت مالکیت طلبی در هر مرد سالمی هست.حالا بحث افراد ناسالم جدا.کی گفته ترقی و پیشرفت فقط با برهنگیه؟با بدن نماییه؟یک بار فقط یک بار بدون هیچ جانبداری بشینین فکر کنین.ببینین آیا واقعا دوست دارید عروسک خیمه شب بازی باشید؟دوست دارید توی زمین دشمن بازی کنید؟آمریکا و اسرائیل با مرگ گفتن نمی میرن،با عمل می میرن.با نداشتن نیرو در زمین حریف.نمی گم برو چادر بپوش خانوم.می گم حد اقل ساعد برهنه ات رو بپوشون.توی کشوری که برهنگی ارزش بشه باید فاتحه اش رو خوند.آهای آقای محترم،نمی گم بچه بسیجی بشو،نمی گم نمازت توی مسجد باشه،نمی گم یار امام زمانت باش،تو فقط دل مهدی فاطمه رو خون نکن!خواهرم نمی گم حافظ ارزش های ایران و اسلام باش،نمی گم حرمت خون شهیدان رو نگه دار،نمی گم مرحم دل فاطمه باش،فقط می گم آبروداری کن!پایمال نکن!فاطمه به اندازه ی کافی از زمونه زخم خورده،تو زخم نزن،خون نکن دل دختر پیامبرت رو!مگه تو مسلمون نیستی؟اصلا مسلمون نباش،ایرانی که هستی! الگوت اگه زن های ایرانی باشه هم قبول!چرا می گین باید دل پاک باشه ظاهر اهمیت نداره؟کسی که دلش پاکه ظاهرش هم پاکه،کسی که دلش پاکه چه نیازی داره به جلب توجه نامحرما؟مگه نمی گن«رنگ رخساره نشان می دهد از سر درون»؟توجه خدا رو جلب کن!اگه درونت خوبه رخسارت رو هم خوب کن!یادت باشه امام زمانت می بینتت!می گن نگه داشتن دین توی آخر الزمون مثل نگه داشتن ذغال کف دسته!پیروزی از آن خداست و فجر نزدیک،این آخر کاری خراب نکن خودتو!جلوی مهدی فاطمه آبرو داری کن!آهای خانوم آقا مسئولی!مسئولی در قبال پهلوی شکسته ی فاطمه(س)!در قبال سر بریده ی حسین(ع)!فرق شکافته ی علی(ع)!گلوی ریده علی اصغر(ع)و… اونا رفتن تا ما راه رو گم نکنیم.به خودمون بیایم!ما هم کم از یزیدی ها نداریم اگر اماممون رو تنها بذاریم!فرقش چیه؟اونا سر حسین رو بریدن ما داریم با این کار جگر مهدی(عج)رو خون می کنیم.ا چه رویی فردا جلوی امام زمانمون بگیم مسلمونیم؟مسلمونیم و به جای این که علمدار تو باشیم بیرق دار کوفیان آمریکایی و اسرائیلی هستیم؟
من خودم نمی گم قدیسه ام خوبم،ولی وظیفه ی کوچیک من در قبال امام زمانمه که امر به معروف و نهی از منکر کنم.من در حدی نیستم و این اجازه رو به خودم نمی دم که شما رو که مطمئنا همه تون بیشتر از منِ ۱۴ ساله سن دارین رو نصیحت کنم ولی به عنوان یه خواهش،روشن تر فکر کنید!روشن با نور خدایی نه روشن فکری با لامپ های آمریکا و اسرائیل.

«محمد بن مسلم می گوید: به امام باقر(علیه السلام) عرض کردم: قائم شما چه وقت ظهور خواهد کرد؟ امام (علیه السلام) فرمودند: آن گاه که مردها خود را شبیه زنان نمایند و زن ها شبیه مردان شوند، آن گاه که مردان به مردان اکتفا کنند و زنان به زنان.»


agha Reza گفته :

تینا در جواب تو بگم همین پوشش نا مناسب شما دختراست که باعث فساد در جامعه شده
منظور کوروش این بود که زنان پوشش خودشونو جمع و جور و خوبو نرمال کنند تا مردان نگاه بد نداشته باشند


مهدا گفته :

شیک بودننننننننن افرین به این همه سلیقه —اینقد مشکی بپوشین تا اخرش تو کفن سفید تنتون کن—به اسم اسلام چه غلطا که نمی کنید—-اخرش هم گیر میدید به مردم و نوع پوششون—هرکی هرچی دوس داره—-به بقیه چه مربوط؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


بیژن گفته :

شیک وخوشگل که هستند ولی بعضی لباسها(منظورم بیشتراون شلوارهای تنگ وچسبان وبدن نماست)که شماخانوما نبایدحتی جلوچشم برادروپدرتون هم بپوشیدچه برسه بیرون ازخونه جلوچشم های نامحرمان خودمونیم خوب نیست یکم مراعات کنید…ممنون


بیژن گفته :

آفرین سعیده خانم حرفهاش خوبه بخونید راست گفته


سهیل گفته :

بابا ایول به لباس پوشیدنتون دس مریزاد…


anoshirvan گفته :

در جواب سعیده و زهرا
واعظان کین جلوه در محراب و منبر میکنند چون به خلوت میروند ان کار دیگر میکنند
شما نگران خودتون باشید یه وقت بهشت رو از دست ندید
زاهد و عجب و نماز و من و مستی و نیاز

تا تورا خود زمیان با که عنایت باشد
تینا خانوم با جمله کوروش کبیر حال کردم سپاس


m گفته :

در جواب زهرا باید بگم هرکی جانماز آب میکشه از همه بدتره ، درسته نماز و حجاب و … مهم هست ولی چیزی که مهم تر از این هاست آدم بودنه ، اینه که خوب باشی و اذیتت به مردم نرسه ، خدا حق الله رو میبخشه ولی حق الناس رو نه


سارا گفته :

به نظرم واسه دخترایی که میخوان با جلف پوشیدن تو چشم باشن حالا به هر قیمتی شده خیلی خوبه.اما واسه دختری که معنی نجابت و پاکیو میفهمه و واسش مهمه هر ناکسی به خودش اجازه نده که نگاش کنه نه اصلا خوب نیست.کاش همجنسای من یاد میگرفتن این پسرایی که با پوشیدن این لباسا بهتون میگن خوشگل محاله اجازه بدن دختریو که دوست دارن اینجوری لباس بپوشه کاش میفهمیدن های کلاس بودن مدرن بودن به لباسای جلف پوشیدنو از هر فرهنگ غلطی پیروی کردن نیست


mahdie گفته :

سلام به همگی…بابا بچه ها بجای اینکه بشینین به جون هم بیوفتین هرکسی بیاد به خودشو خدای خودش نگا کنه وگرنه تا۱۰۰۰سال دیگه راجع به اینا حرف بزنیم هیچی تغیر نمیکنه….


hasan گفته :

بچه ها(مخصوصأ خانوما) به لباسا دقت کنین بعد بگین مشکل نداره
مانتو قرمزه چاک مانتوش از جای نافشه و تا پایین بازه، و بقیه هم گلوشون و موهاشون دیده میشه
من روراست و رک نظر میدم
اگه کسی همچین لباسایی بپوشه تنها برداشتایی که مردا میکنن ایناس:بدرد دوستی و سک… میخوره و فقط یه شب،و ازین جور فکرا
کسی بفکره ازدواج با همچین دخترایی نیس الا همترازایه خودشون که بعدأ هم باهم به مشکل میخورن،البته درصد نادری هم باهم تا آخر بپایه همن
من آدمه مذهبیم و این نظرم بخاطره تعصبم نیس بخاطر تجربه ی ٢۴ سالمه،و تو جمع همه جور شخصیتش بودم(چه پولدار چه سطح پایین) و بیرون رفتیمو نظرشون رو بعد از دیدنه همچین صحنه هایی پرسیدم و همینارو گفتن.
حالا اگه کسی برا زندگی انسانی وار حاضره و نمیخاد وسیله لذت و شهوت دیگران باشه اینجوری لباس نپوشه تا یه زندگی زناشویی سالم داشته باشه که همه دوس دارن بچشون رو بغل بگیرن و کنار یه مرد سالم(از نظر شرعیش) برا همیشه زندگی کنن


نسترن گفته :

سلام.
من کاملا با حرفایه حسن موافقم کاملا درسته


مجتبی گفته :

عالی


بنده کوچک خدای بزرگ و مهربان گفته :

سلام اگر مسلمانید و یا به ایین زرتشتیان هستید و در کل اگر ایرانی هستید که هستیم حجاب جز ضرورز ترین پوشش های ازن ایرانیه و بی حجابی مال سرشت ایرانی نیست و کالای شیطانی و غربیه


نازنین گفته :

با سلام
حجاب برای زن بیشتر از مرد تاکید شده زیرا زن مظهر زیباییست.. یه مثال میزنم همیشه آدم چیز با ارزشو تو دید عموم نمیذاره آدم همیشه طلارو ازش محافظت میکنه ولی تاحالا شده یه آدم از یه تیکه آهن مراقبت کنه!!!! پس زن چون با ارزشه نباید خودشو برایه همه نمایان کنه


sayeh گفته :

سعید فکرنمیکنی زیادی حرف میزنی.وراج


roji گفته :

اصلا شما به پوشش دیگران چی کار دارین شما زهرا خانم هر پوششی که دوست دارین میتونین داشته باشین مثل چادر ولی به ما چه ربطی داره ما این جوری راحتیم


meysam گفته :

اهان راستی یه مطلب دیگه
این خانم ع.ف که اینجا میگه همسر یه سرهنگ باز نشسته هستش
برید تو منطقه دروس بلوار شهرزاد
یه سرچ کنید میفهمید چه خبره!


مجید گفته :

وقتی باعث تحریک شدن میشن یعنی یجاییش اشکال داره


خانه ی سبز گفته :

ابا اینا همه عکسای مدلینگن…..اتفاقا خیلی شیک و زیبا هستن


shahin گفته :

dameshooon garm khodavakii 2 hich jae 2nya in tiripa peyda nemishan


فریناز گفته :

سلوووووووووووووووووووووووووم
مدل مانتوی سومی وچهارمی خعلیییییییییییییییییییی خوشگله!

*به نظرم این طور لباس پوشیدن هیچ ربطی به آمریکا و انگلیس و خلاصه کشورای دیگه نداره !
ما ایرانیا فقط بلدیم تقصیرات خودمونو گردن کشورای دیگه بندازیم آخه به اونا چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟
اینا همش به سلیقه مردمه !
*اما درباره ی مدل موها و آرایش دخترای امروزی:متاسفانه امروزه دخترا وقتی میخوان بیان بیرون اول میرن آرایشگاه دم در خونشون بعد میان بیرون!من با این کاره دخترا خعلیییییی مخالفم!
*درباره پسرا هم باید بگم اونا هم باید خودشو نو جمع کنن متاسفانه پسرای امروزی هم بی بند و بارن .توی جامعه حتی اگر با چادرم بری بیرون بازم پسرایی هستن که بهت تیکه های بد بندازن!متاسفانه
این مشکلات دیگه حل بشو نیس تازه روز به روزم بدتر میشه !باز هم متاسفانه![ناراحت]
در نهایت من با ساده و شیک پوشی موافقم!
خعلییییییییییی ممنون از کسی که نظرات منو خوندش! ماچش میکنم از راه دور![بوسه]


Rozita گفته :

به نظر من کسی که به فکر زندگی آیندش اینجوری جلوی نامحرم نمیگرده چراکه خیلی از این خانمها باعث شدن که خیلی از زندگیا از هم بپاشه.کسی که این کار میکنه پس فردا یکی دیگه میاد زندگی خودش ازهم میپاشونه!!!!!!این یادتون نره که روزگار در گردش!!


محمد گفته :

خوب، بد، زشت!


محمد گفته :

خوب:ازین منظر که رنگهای شاد و دلنشینی دارند. درکل زیبا و خوب هستندبرای دختران جوان و خوش لباس.
بد:به خاطر دیدگاه بد بعضیها.
زشت:چون تو خیابانهای ایران فقط زشته.


سحر26 گفته :

به نظر من هرکسی صاحب داره طرز لباس پوشیدن هر کسی هم به خودشو خانوادش ربط داره.


سعيد كاظمي گفته :

سلام به نظر من که کامل دارریم به اوروباها نزدیک میشیم فقت دیسکو و مشروب فروشی تو سوبری کمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا این درستشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


ashkan گفته :

زهرا! من یک کم تو تطبیق دادن به مشکل برخوردم میشه کمک کنید


سمیه گفته :

واقعا بااین کارشون خون شهیدان روپایمال میکنن.آخه چرا باید آبرویه خودمونو اینقدر ارزون بفروشیم.دختری که خانواده دار باشه،به فکر زندگی وتربیت نسل بعدازخودش باشه هیچوقت اینطوری خودشو انگشت نمانمیکنه.بیچاره پسرا گناهی ندارن اینا یه طوری رفتارمیکنن که جلب توجه کنن عقده ای ها.
من باخوش تیپی وتنوع رنگ مخالف نیستم ولی اگه باپوشش مناسب وموقرانه ومتین باشه حتما که خوبه.


النا گفته :

سلام بچه ها.نظرهمتون رو خوندم ومیتونم بگم خانومایی که ازاین مدلباس پوشیدن خوشتون اومده؛براتون متاسفم من یه دخترم ویه مسلمون حجاب من تعصب منه آبروی منه؛هیچوقت پاروی تعصباتم نمیذارم…زهراجون باهات موافقم شدید…


helen گفته :

ههههه فرهاد و ببین تو رو خدا جا گیر اورده میپرسه سلام سحر جون خوبی؟ یهنی چی انوقتش؟ نظرتو گذاشتی یا اومدی حال واحوال بپرسی هان ؟؟؟؟؟؟؟؟


tara گفته :

اخه این کجاش فقروفحشا به این خوشتیپی وباکلاسی خیلی هم شیکه


ZX گفته :

من به زیدم گفتم این جوری تیپ بزن.باهام بهم زد


ساقی عشق گفته :

به مولا که ایرانته


aida گفته :

“حضرت علی (ع)فرمود”:همراه با پیشرفت جامعه وجهان پیشرفت تمدنی فرهنگی اجتماعی داشته باشید.نهج البلاغه
مشکل ما ها اینه که زود قضاوت میکنیم. پیشرفت تمدنی داشتیم اما پیشرفت اجتماعی وفرهنگی نداشتیم بجای اینکه بیاین رومنبرو حرف مفت بزنین راه حل بسازید من با این لباسا موافق نیستم اما اعمال هرکس مربوط به خودشو اون دنیا خدا یقه اینارو میچسبه نه منو شمارو چرا به خودتون اجازه میدید هر حرفیو بزنید یکم فکر کنید بعد حرف بزنید


معز گفته :

حجاب وسیله ای است که وسیله نباشی


دیس لاو گفته :

ولی خوب قیافه گرفتن ها


rahele22 گفته :

زهرا جان من با تو کاملا موافقم و از تموم بچه هایی که امثال زهرا روشنفکر هستن ممنونم دمت گرم خانومی


عاشق خوش تیپا گفته :

این دنیا دقیقا معکوس شده / ولی من میگم کاش جای این خانما عکس / پسرای خفن بینی بریده بذارین خخخخخ/ حداقل معلوم بشه کی بی حجابه


sadaf گفته :

be nazare man nazar har shakhsi mohtarame kash fghat yad migereftim be nazar va shakhsiate hamdige ehteram bezarim.


kati گفته :

zahra khanom manam to rashtam.vali rashti chadori az hame badtare.inghad inja vase ma sokhanrani nakon,in lebasa khily ham ghashange.nemishe ke hame ye parche meshki bendazan ro sareshon.vala!


كلامگو گفته :

شما مارو خ. گیر آوردین یا خودتونو به خنگی زدین؟این اسمش حجابه؟


poya گفته :

من ی نکته خیلی مهم بگم که بیشتر هوشیار بشید.ما اجتماعی زندگی میکنیم و هرکاری بکنیم روی زندگی دیگران تاثیر میزاره.دقیقا مثل ی زنجیره غذایی.ی نفر بد حجاب باشه و ی پسر حتی غیر عمد هم نگاه کنه بازم غریزه جنسیش تحریک میشه و رفته رفته زیاد میشه.این پسر چطوری خودشه کنترل کنه؟وقتی توجامعه بدحجابی زیاد بشه حیای مرم از بین میره.توقع دارین همه کله هاشونو بندازن پایین که بعضیا میخوان هرجورکه دوست دارن بگردن!!یه حدیث دگ که خیلی بار شنیدید:هرچی برای خودت میخوای برای دیگران هم همونو بخواه.بعضیا حاضر نیستن ی خورده خودشونو جم و جور کنن و به بهانه سخت بودن و … آزاد میگردن و توقع دارن مردا چشماشونو ببندن.خودتون باعث شدید که بعضی از مردا حریص بشن و به چشم بد نگاه کنن


poya گفته :

و ی چیز دگ برای جواب به اونایی که میگن هرکسی اعمالش به خودش مربوطه پس اینم بشنوید که روز قیامت توپرونده بعضیا قتل و زنا و … ثبت میشه بدون اینکه فرد در ظاهر اونارو انجام بده.وقتی میپرسه بهش میگن ک مثلا تو سرزنش هایی داشتی که باعث شد ی نفر دست به خود کشی بزنه.اگه اسمتون شیعه هست پس باید ی بار همکه شدهنهج البلاغه رو بخونید.(دشمن بیداره و برای حملهبه شما خواب نداره و شما در خوب غفلت بهسر میبرید)ی خورده برید تو بحث فراماسون ها و اهدافشون تا بیدار بشد و اهداف دشمن و محقق نکنید عزت زیاد


مسعود گفته :

اگه واقعا منظورتون بد حجابی اینه تو نگاه نکن عیسی به دینش موسی هم به دینش اگه میتونی تو خودتو درست کن امید به ان روزی که ما بد حجابی رو به لباس شخص نبینیم به زیر لباس شخص بد حجابی رو ببینیم


مسعود گفته :

اقا پویا داستان تعریف نکن غلط املای تو درست کن


مرتضی گفته :

آقا مسعود با عرض خسته نباشید فکر می کنم شما آگاهی زیادی از مسائل دینی نداشته باشید چون حجاب یه مسئله شخصی نیست که به دیگران ربطی نداشته باشه


داریوش گفته :

اگه یک کم سرشونو بهترمیپوشوندن ولنگاشونومیپوشوندن وکلی کارهای دیگه بدنبود.ولی هرکی میگه خوبه بایدفکرکنه ایناخواهرشن


PANIZ گفته :

طرح های قشنگیه.آفرین ب این هنر.
آدم های بزرگ درباره ایده ها سخن می گویند. آدم های متوسط درباره چیزها سخن می گویند. آدم های کوچک پشت سر دیگران سخن می گویند…
پروژه فحشای بهاری؟؟شما فحشارو چطوری تعریف میکنید؟!!چ راحت قضاوت میکنید و اسم این افراد رو میذارید فاحشه و اسم خودتونو میذارید پاک و امامزاده!!!وجودتون شده پر از عقده که به همه تهمت میزنید….از خدا بترسید….


مسعود گفته :

پانیز جون کلی باهات موافقم باید ادم روشن فکر باشه


الهام گفته :

آفرین داریوش


amin گفته :

کاری به نظر خانوما ندارم …دین هم به کنار فقط واسه مردای جامعه متاسفم … غیرت به دین ربطی نداره …کدومتون راضی میشید خواهرتون اینجوری بیاد بیرون من موافق چادر نیستم ولی شخصیت زن باید حفظ بشه … متاسفم همین…


عادله گفته :

هرکی دوست داره یه جور لباس بپوشه


امید گفته :

به نظر من این بی حجابی است چون باعث تحریک جنس مخالف می شود.


ه.ه گفته :

من نه خشک مقدسم نه جلف..حد و حدود خودمو میدونم. من با لباسای شاد موافقم. ولی تنگ و کوتاه نه… چون احساس میکنم که یه عروسکم و قراره برم نمایش بازی کنم. البته هرکی خودش میدونه من اینطوریم و کسی رو اجبار نمیکنم مث من باشه..
من وقتی ساپورت مد شد باهاش موافق نبودم.میگفتم جالبه و به درد یه مهمونی هایی می خوره ولی بیرون حس میکردم مناسب نیس!ولی با این مدلهای مانتوهای ازاد موافقم مخصوصا رنگاشون.چادر زیبایی خاصی داره ولی کسی رو اجبار نکنین. به زور چادر از سر زنها برداشتن الان هم بزور می خوان سرشون کنن.بازور چیزی درست نمیشه.. سیاسی هم نیستم جنگ نرم یا هرچی..
ما خودمونو اصلاح کنیم. میگیم سیگار بده ولی هنوز کلی فروش داره. خب این لباس هارو نیارن تو بازار تا مردم شوق خریدشونو نداشته باشن.
از نظر من میشه فقط به عنوان یه مدل نگاشون کرد.من خودم بجز یکیش خوشم اومد مخصوصا مدل پارچه و رنگ هاش! :)


عاطفه گفته :

افرین سعید افرین هزار افرین مرد
اینو میگن جواب.
اهای دختر پسرایی که میگین عشقمون ولمون کرده رفته با یکی دیگه وخیانت کرده…..اینجاس که میگن خیانت چرا؟
وقتی داری با این طرز پوشش نگاه یه مرد اززنش میگیره حقته بهت خیانت بشه حقته


یامین گفته :

در جواب اینا که میگن هر چی قره لا منبره از جمله anoshirvan اولا همه را با هم مخلوط نکنید آبمیوه گیری که نیست بعدشم ماها هم میگیم هر چی فساد از اندام برجسته این دلقکا و عروسک های خیابونی که مطمئنا کمترکسی از حجاب پشیمون میشه چه بسا بیا و اعترافات این بدن نماها را بعد از منجلابی که افتادن بشنو میگن که ای کاش مانکن ادم نما بودبم نه مانکن حیوان نما


یامین گفته :

در ضمن بیایید فرهنگ سازی کنیم اگه به قشری احترام نمیذاریم لااقل بی احترامی نکنیم هرکسی نظرشو بده و بره نه اینکه پاچه هم دیگه را قورت بدیم


یامین گفته :

در جواب مهدا گفته :
ببخشید همه را با کفن سفید میبرن نه کسی را تو گونی میکنن نه کسی را تو ساپورت میپیچن نکنه خانومای بی حجاب اونجام میخوان جلو خدا بایستن یا سفارش گفن مدلی بدن مثلا کفن نیم تنه


ایوب گفته :

به به انسان اب از دهنش راه میفته
نکبتا لباس بود پوشیده بودن؟؟؟؟ خانمای محترمی که موافقید شما,مو میبینید وپسرا پیچش مو!!!!!!!!!!!!!


ایوب گفته :

ریشه ی انسانیت حیا ومیوه اش پاک دامنیست!!!!
اهای دخترخانمایی که میگین خوبه بدانید اگاه باشید با این کارا یه شوهر خوب گیرتون نمیاد بلکه یه هرزه ی چشم چرون بیش گیرتون نمیاد……!!!!!!!!!!!!
اونایی هم که میگن خداکنه ادم باطنش پاک باشه:بیحجاب مث خونه ی بی حصاره که اگه غفلت کنی وارد خونه میشن ودارو ندارتو میبرن.
کی دوست داره ازدیوارش بیان بالا روی حیاط خونه ولی داخل منزلش نیان کی دوس داره ا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه میخواین روی حیاط هم نیان پس چادر هموه حصاره!!!!!!!!!!


samaneh گفته :

ayobe divooneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee be nazare man moshkeli nadaran


ابی گفته :

خیلی لباسهای قشنگیه ولی بشرط اینکه توی خونه بپوشندوبرای شوهرهاشون خودشونونمایش بدن.


مانی گفته :

تینا کمی دقت کن بعد ا حرف بزن من که گیر نمیدم / خیلی ام خوشحال میشم که شما خوشگل لباس بپوشین دوست دار خوشگلا


مانی گفته :

پاییز اوکی


saeid گفته :

خیلییم خوشگله به دخترا توصیه میکنم از این مانتوهای که قدش تا کمره خیلیم خوبه!!!!!!


فرهاد گفته :

متنفرم از کسایی که میگن ما اینجوری دوس داریمو اینجوری راحتیم
آهای خواهر کوته فکر من که فکر میکنی نشونه روشنفکریت بدحجابیته
کجا داری میری؟چیکا داری میکنی؟
این درسته که هرکی هرطور دلش خواست بیاد بیرون؟مگه جنگله؟
شما …ا باید طبق عرف جامعه عمل کنید
خونه باباتون نیست که
چه خوشتون بیاد چه نیاد عرف جامعه مخالف ایناس
ناراحتی؟اذیت میشی؟نمیتونی کنار بیای؟خب کسی جلوتو نگرفته.بزن بیرون از این مملکتو هرغلطی دلت میخواد بکن
مملکتی که به قول شماها ی مشت عقب مونده دارن توش زندگی میکنن
اینجا خونه بابات نیس که هرغلطی خواستی بکنی
اینجا ایرانه ایران…


امیر گفته :

خانمایی که میگن این تیپی خوبه وکسایی که این مدل لباس پوشیدن رو دوست ندارند عقب موندن،
بیان فکر کنن اگه یه فردی با این شکل و شمایل شوهرشون رو ازشون گرفت و زندگیشون روتباه کرد، بازهم این مدل ها قشنگند؟!
بچه ها، من فردی بودم که قبل از شروع تحقیقاتم پیرامون مسئله حجاب که موضوع پایان نامه ام بود، عاشق این تیپ دخترها بودم و به اندازه موی سرم دوست دختر داشتم،
ولی همون موقع هم هیچ وقت به چشم یه همسر به هیچ کدومشون فکر نکردم! شماهم مطمئن باشید با این مدلها فقط وسیله تفریح لحظه ای برای چشم های بی عفت هستید
باور کنید ارزش زن خیلی بیشتر از اینه که خودش رو در مرض دید بذاره!
همون هایی هم که تحت تاثیر این لباسا بهتون میگن دوستتون دارن( که خود من هم قبل یکی ازهمین آدما بودم)،
برای ازدواج و عشق همیشگی دنبال یه دختر نجیب، ساده وچشم هایی پر از عفت هستن!
معیارهایی دیگری به جززیبایی رو اصل قرار بدید
باور کنید زیبایی ساده بودنه!
به عنوان یه برادر(که خودش زمانی شاهزاده سوار بر اسب سفید ده ها دختر، ولی در اصل چوپان درغگویی بیشتر نبوده) حرفم رو جدی بگیرید


م.ا گفته :

من آدم مذهبی و خشکه مقدسی نیستم ولی وقتی دخترا ن و زنان جامعه مون ، دوست دارن هیکلاشون بریزن بیرون ، دیگه حرفی برای گفتن نمی مونه . دلم برای شهدایی می سوزه که با عقیده دفاع از اسلام جون خودشونو از دست دادن .
اون از دزدی میلیاردی حضرات حکومتی ! اینم از وضعیت دختران و زنان .یه زمانی باید به اون شهدا جواب بدیم .


ایوب گفته :

سمانه ی عاقققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققل؟؟؟؟؟؟؟؟دشمن هم با تو وامثال تو هم نظره!!!!!!!!
گر خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت دشمن نباش……


نسرین دانشجوی حقوق گفته :

اخه یکی نیست بگه خاک توسرتون این کجاش فحشاست چرا حرف میزارین تو دهن مردم من که میگم خیلی هم شیک خدایش مگه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


ایوب گفته :

نسرین …… توی سر خودت بی ادب.دانشجوبهتر از این میخواد؟!!!نه دیگه بگو چی بهتر از این,نه؟؟؟؟؟؟؟
درضمن نظر اتباع خارجی مطرح نیست.!!!!!


ایوب گفته :

خاک تو سر خودت نسرین.
اینکه مابقی هم نظر تو نیستن لایق توهینم نیستن.فهمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


سمانه گفته :

نوشته من جواب اونایی هست ک میگن برای مامتاسفن ک میگیم لباساشون خوبه شمابرای خودتون متاسف باشین شماروک توگوره مانمیذارن مگه میشه زورکی مردموهمرنگ خودتون کنیدهرکسی نظری داره ونظرشم محترمه.اگه چادربگیریم میگن زیره چادرداره کثافت کاری میکنه اگه بی حجاب باشیم میگن مشکل داره بابادس ازفضولی توکارمردم بردارین ازهمه بیشترهمین کارتون گناه داره اگه واقعااین کارشون گناهه شماهاچراتای سایت ب اسمه عکس ولباسای مبتذل میبینین واردمیشین جنبه ندارین نیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااین اول خودتونودرس کنین بعدشعاربدین لطفایکمم آقایونه کشوره ماباجنبه باشن مگه چی میشه تای دخترمیبینن چشاشون ازجادرمیادوزیرپای دختره جامیمونه چرافقط زناتواسارت باشن اخه؟؟؟؟؟؟؟؟


رئیس وزارت ارشاد گفته :

امیر فهمیدیم تو هم دوس دختر داشتی لابد با ابجیای هویجی میپریدی هر هر هر کر کر کر


رئیس وزارت ارشاد گفته :

ما ک همشونو به چشم خواهری میبینم کور بشه چشم ندید ودیداش


رئیس وزارت ارشاد گفته :

من خودم ۲ تا خواهر ۱۸ ساله دارم خیلی هم به روز میگردن
من فوضول کسی نیستم هرجور عشقشونه برن بیرون به من چ ربطی داره؟؟
هرکسی اختیار خودشو داره فردا ابجیمو تو خیابون دس مالی کنن بیاد بهم بگه برو فلان یارو بزن اول یه دونه میخوابونم زیره گوش ابجیم بعدشم نمیرم پی اون یارو میدونی چرا؟؟من بی غیرت نیستم و کلمه غیرتو اصن شماها معنیشو نمیدونید
من بی تفاوت نیستم چون از نظر لغوی غیرت معنی در تضاد با حرفم داره
من بی تفاوت نیستم به ابجیم میگم خوب وقتی اون شکلی بگردی امکان داره همچین مشکلی پیش بیاد
من اون مرد رو هم محکوم میکنم چون ازادی یه شهروندو محدود کرده با این کارش
ن ما گل پسرا اتو دسته خر مذهبا و خشک مقدسا بدیم
نه شیپیشو ها به بقیه کرم بریزن
میدونید چرا بهتون میگم شیپیشو؟؟چون شما مارو تحقیر میکنید منم تحقیرتون میکنم .وســـــــــــــــــــــــــــــــــــلام.


رئیس وزارت ارشاد گفته :

خطاب به اونایی ک میگن یه پسری وقتی این تیریپارو میبینه تحریک میشه
اقایون و خانوما ک از نظر و عقاید خیلیاتون به خصوص مذهب گرا ها خوشم نمیاد
باید بگم ک اگر انقدر ک زیر شیکم ایرانیا فعاله به همین اندازه مغزمون فعال بود تا حالا کیهان رو تسخیر کرده بودیم کره زمین ک دس گرمیه
میگن ادم با هرکی بگرده تاثیر میزاره راس میگن / همسایمون یا عرب هستن یا افغانی و پاکستانی میدونید
ک عربا ب چی مشهورن به ما هم رسیده این شهرتشون هر هر
در ضمن من به عنوان یه گل پسر ک خیلی ادم هستم و بیشتر از اون ک بخوام مهم باشم دوس دارم مفید باشم
باید بهتون بگم ک اطراف من دختر دکلته پوش دامن بالا زانو ابسولوت خور زیـــــــــــــــا ته ولی من انقدر رو خودم کنترل دارم ک وا ندم
خداییش پسرا جنبشون بالاست هر چند دختر با جنبه هم زیاده .


رئیس وزارت ارشاد گفته :

هر هر یکی از جاوسای ایرانی با نام ش ک در امریکا دستگیر شد اسمش شرک بوده مسخره خیره سره بابای مطلب گزاشته
خخخخخخخخخخ یکی از جاسوس های دشمن با نام ف ع خخخخخخخخخخ احمق


افسانه گفته :

واااااااااااااااای خیلی نازن … درسته بی حجابه ولی خوشمله … منم از اینا موووووووخااااااااااااااااااااام :(


فهیمه گفته :

خیلی هم خوبه عاااااااااااااااااااالی


سید فیروز سائل گفته :

عزیزان خودتان را درد ندهید. من درک تان میکنم، هر چی گویید حق شماست، اما این ضعف اطلاعات و نیروی انتظامی است، آنیکه معرفی نمود، گفت: که آن خانم چه ارتباطات وکارهای میکنه، باید کسانی که در زمینه جلوگیر از ترویج فرهنگ کثیف غرب کاروفعالیت دارند. جلو این بی بندو باری را بیگرند. واینای که از وضعیت زشت خانم های نیمه برهنه خوششان آمده معلوم است چگونه اشخاص هستند!!؟؟


mohamadreza گفته :

بیچارها یبارم خودشونوخواستن خوشگل کنن ببین به چه روزگاری افتادن…….بیچارها.


سارا گفته :

بابا اینا که خیلی خوشتیپن:))))


ALI گفته :

بنظر منم این دیگه اشک امام زمانو بیشتر از همه در آوردن هیهات بیا یوسف زهرا

زیاد طول نمیگشه ظهور میرسه


فریبا گفته :

خدا به داد هممون برسه.


یاسمین گفته :

ازنظر من مانتوهاش اصلا مشکلی ندارن اگه دقت کنید بلند هستند و تنگ هم نیستن به جز عکس سومی که به لباس بیشتر میخوره تا مانتو
و اینکه رنگاشونم شادن مگه چه ایرادی داره خانمای ایرانی هم رنگ شاد بپوشن؟!
ایراد اینا فقط مدل روسری و شال سرکردنشونه که همه موهاشون زده بیرون !ا
یراد از طرح لباسا نیس ایراد از مدل پوشیدنشونه!


leili گفته :

bebinid eirad az posheshe in bichareha va amsaleshon nist inghadr k gir dadan b poshesh ta yekio mibinim k dastesh birun umade ya lebasesh chasbnake zoom mikonim behesh inam dalil dare dalilesh ine k hejabo poshesh ejbarie age ejbari inghadr gir bedin b javona ta az onvaresh jahanam darad


شيطان رجيم گفته :

اینقدر آدم نشوید و گناه کنید با منکراتى ناپسند خدا همچون بد حجابى تا بمیرید و راه بازگشتتان بسته شود و من مسرور از
خدعه هاى کارسازم بروم و با خیال راحت برسم به قسمى که نزد پروردگار عالم خورده ام… و آن اینکه قسم یاد کردم که جهنم را از فرزندان حضرت آدم پر خواهم کرد بجز مخلصین… به دوزخى از جنس من خوش آمدید دوستان من… دوستدار و تأیید کننده شما
بد حجابان و طرفداران فساد و تباهى “شیطان لعین”


میلادas گفته :

بنام خدا میلاد هستم یک معتاد. . . . . . . . . . . . . .


سهیل شجاع گفته :

وای بر قبر و عذابش وای


Elinaz گفته :

خیلی شیکو قشنگه منم ازتیپشون خوشم میاد بامحسن موافقم اینا هیچ ایرادینداره تازه پوشیده هم هست بعضیا جوری لباس میپوشن که شخصیته خودشونو زیر سوالببرن ولی اینا عالیه


رومیصا گفته :

اهان دوستان پس حجاب یعنی خودمونو قنداق کنیم با چادر تا دین اقایون محترم پاک دامن حفاظت بشه یه وقت شیطون گولشون نزنه خدایی نکرده


امینی فرد گفته :

سلام.انشاءالله به یاری خداهمه اینها اگرهدایت نشدند به دست امام زمان نابود شوند تاجوانان این مرز وبوم رانابودنسازند وباعث ننگ مملکت نشوند واین باشد برای همه بی حجابان:به مدپوشان بگویید که آخرین مدکفن است.باتشکر


نفس گفته :

سلام خدمت دوستان.من بانظر زهرا خانوم کاملا موافقم بریم خودمونوبسازیم نباید با این حرف که اینارو بهش میگن حجاب خودمونوگول بزنیم نه عزیزان اینا حجاب نیس.حجاب مصونیت نه محدودیت.اینا همش کار دشمنه میخواد با این نوع پوشش بهمون بگه که ما حجاب داریم اما هر ادم عاقلی میدونه که اینا همش واسه گول زدن ماست و اسمش حجاب نیس.به امید اون روزی که ماخانومابتونیم توی حجابامون حضرت زهرا وحضرت معصومه وحضرت زینب علیها سلام رو الگوی خودمون قرار بدیم ونه فقط در حجاب بلکه در همه اخلاقیات ورفتارهامون.انشالله


نفس گفته :

عزیزم سمانه خانوم این چه طرز حرف زدنه .خوب بحرف قربونت.حرف زدن ولباس پوشیدن شخصیت ادمو میرسونه وبعدشم این اسمش اسارت نیس. اسمش خودتو حفظ کردن از نگاههای الوده است عزیز.بعدشم اینکه میگید اقایون نگاه نکنن به نظر من حرف خیلی غیر معقولیه چون توی جامعه ای که هرکسی حق رفت وامد داره نمیشه نگاه نکرد قربونت درسته نباید هیز بود اما جامعه است دیگه.جامعه که خونه ادم نیس که هرجور دلمون خواس بریم وبگردیم قوانین شرعیو قانونیه که باید اجرا شه.بعد اینکه شما میگید جنبه ندارید نیاید این حرفتم درس نیس چون ما یا هرکس دیگه ای که میان داخل این سایتا برای کسب اطلاعاته عزیز.


نفس گفته :

سلام سمانه خانوم ببخشید که توی جمع این حرفرو گفتم اگه ناراحت شدی شما حلال کن چون جایی دیگه نبود خصوصی که بخوام بگم.شما حلال کن اما این طرز فکرم به شخصه نظر خودمه خوب نیس .


هستی گفته :

آقا مشکلی هست آدم اونطور لباس بپوشه آه زهرا خانوم شما چادر خودتو بچسب به پا نامحرم به موقعه نبینهok منم رشته زندگی میکنم


مجتبی گفته :

تو زیبا بودن لباسا شکی نی
واسه مردم هم بشه نقطه سیاه جامعه! فکر خوبیه
اما…
هر زنی باید خودشو واسه شوهرش آراسته کنه
هه هر وقت تو خونس ساپورت بپوشه! ههههههخخخخخ


بتوچه گفته :

بانظر مجتبی موافقم . البته ما که از این بدترشم تو تهران دیدیم . امثال اینا مثل اتوبوسن (عمومی) چادری ها مثل ماشین شخصی (خصوصی) هههههههههه


نادیا گفته :

ایران=اسلام اسلام=حجاب حجاب=امنیت امنیت=آرامش امام على علیه السّلام فرموده اند : پوشیده و محفوظ داشتن زن مایه آسایش بیشتر و دوام زیبایى اوست . غرر الحکم(۵۸۲۰)
امام صادق علیه السلام می فرمایند: حجاب زن برای طراوت و زیبایی اش مفیدتر می باشد. ( المستدرک، ج۵)

یا بَنی آدَمَ قَدْ أَنْزَلْنا عَلَیْکُمْ لِباسًا یُواری سَوْآتِکُمْ وَ ریشًا وَ لِباسُ التَّقْوی ذلِکَ خَیْرٌ ذلِکَ مِنْ آیاتِ اللّهِ لَعَلَّهُمْ یَذَّکَّرُونَ. (اعراف: ۲۶)

ای فرزند آدم، بر شما پوششی فرستادیم تا زشتی هایتان را بپوشانید و تن را بیارایید و پوشش تقوا، نیکوترین جامه است و این [لباس] از نشانه های خداست تا نعمت های پروردگار را یاد آورند.


آخوند گفته :

من به یه چیزی پی بردم
که خودم خیلی زشتم


بهزاد گفته :

نوا .افسانه.لیداok-هیچ مشکل وایرادی هم نداره همه مشکلات و حل کردیم فقط مونده نوع لباس بابا الان ۲۰۱۳


zz گفته :

این لباس پوشیدن بسیار مشکل داره چرا چون که این طور که من دارم میبینم از این پسرها که من امروز فقط یه پالتو قرمز و بلند و گشاد پوشیده بودم و بدون هیچ ارایشی پنج نفر جلو پام ترمز زدن و توی راه هم یه بیست نفری اینقدر به من نگاه کردن که داشت چشاشون در میومد اگه این لباسا را رو بیرون بپوشی حتما یه چند تایی غش می کنن و یه چند تایی هم همون جا یه بلایی سرت میارن چقدر بی جنبه هستند این مردها منطورم نه تنها پسران جوان بلکه میان سالان وحتی بعضی از این پیرمردها هم هست که میخان با چشماشون ……. پس خانومایی که میخاید این لباسا رو بپوشید کمی هم به فکر این افراد باشید


salma گفته :

متاسفم براشون


مجید گفته :

ایرانی بی فرهنگه حتما بایست فرهنگ غربی داشته باشه؟ واسه خودم متاسف هستم که هم وطن هام اینقد بد لباس و… شدن جای تاسف داره


گفته گفته :

و این رشته سر دراز دااااااااارد…………………
to be continue……….


علی گوگولی گفته :

مگه اتفاق جدیدی رخ داده


سکوت گفته :

خیلی برام جالبه!
آقایون شما واقعا خرید یا خودتونو به خریت میزنید؟؟فکر میکنید تیشرت آستین کوتاه و اون پرو بازوتون یا اون شلوارایی که داره میفته یا اون شلوار جینی که انقد تنگه که برجستگیه آلتتون راحت دیده میشه و خیلی چیزهای دیگه که اصلا به روی خودتونم نمیارید که میتونه یه خانم رو تحریک کنه اصلا اشکال نداره؟؟؟ینی فقط شما حس شهوت دارید؟جالبه ها!خدا شاهده داشتم برمیگشتم خونه یه پسره خم شده بود سر ماشین داشت کار میکرد خط باسنش معلوم بود!بقول همه ی آقایون که میگن:ما که نمیتونیم سرمون و بندازیم پایین،سرمون بخوره در و دیوار که خانوما راحت بگردن(!)شاید باورتون نشه ولی ما خانومها هم مث شما توانایی نداریم با چشم بسته راه بریم که شما هرجور خواستید بگردید!همه ی کسایی که دارن از این پوشش ها ایراد میگیرن دقیقا از بالا تا پایینه یه چنین دختری رو برانداز میکنن ببینن چیش آررررررررررررررررررررره…..اگه مسلمونی،پوشش خودتو درست که و نگاهتو نگهدار بعد ادعا کن..اگه مسلمون نیستی پس دور از جون باقی دوستان خیلی غلط میکنید نظر منفی میدید.کسی مسلمونه که دین و ایمانش رو از خودش شروع کنه.خنده دار تر از همه اینکه تا اسم حجاب میاد میگن خانوما….اگه واقعا شما مردهای مسلمونی که بند شلوارتون شل هست با حجاب زن دین و ایمانتون حفظ میشد الان عربستان باید گلستان میشد.یه سرچ کوتاه متوجهتون میکنه که عربستان رتبه اول رو تو طلاق در سطح دنیا!!!!!!داره….برو برادر تشنه ی من!مشکل تو حجاب زن نیس مشکل از درون خودته.فرق خانومها و آقایون تو اینه که آقایون میگن ما تحریک شدیم ولی خانومها فقط به زبون نمیارن.حرفم واسه خیلیا تند بود و سنگین ولی واقعیت محضه که همه ی کسایی که به نفعشون نیس اون رو رد میکنن..


nahid گفته :

سلام دوستان .نسرین جان اینجا فقط نظر میدنن نه توهین.
باید بگم من دختری بودم که هم دست کمی از ایتا نداشتم و ولی راه مو عوض کردم اجباری هم ندارم کسی تو این راه ، راهو عوض کنه ولی واقعا ما دخترا حیفیم که هر کسی به خودش اجازه بده به ما نگاه کنه اونا با نگاهشون و تایید زیبایی این تیپها فقط دارن خودشون و تامین میکنن نه ما رو تایید .
در نهایت امیدوارم همه ی ما راه درست و پیدا کنیم.


nahid گفته :

ی چیز دیگه کاش وقتی اینجوری میگردیم یاد دل شکسته امام زمان هم بیوفتیم .


reza80 گفته :

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه اخه-عزیزمن چیکارداری بذار حالشون رابکنند


آریا گفته :

فقط جای خانه عفاف خالیه توی این مملکت و گرنه عوامل تحریک کننده جنسی فراوونه … بدبختی ما اینه که نه ایرانی آریایی هستیم نه ایرانی اسلامی و نه ایرانی اروپایی در ضمن مخلوطی از همش هم هستیم ها ….
کجایی بانو پروین ببینی بعضی دخترای امروزی گوی سبقت رو از خانمهای پورنوی اروپایی هم ربودند .
یادت بخیر امام خمینی که گفتی ما با سینما مخالف نیستیم با فحشا مخالفیم .


3irani.rozblog.com گفته :

بد نیستا برا چشم حیزااااا خوبه که خوبه که خوبه که


شیما گفته :

من نمیدونم شما چرا اینقدر شلوغش کردی به نظر من خیلی لباسهای معمولی و پوشیده ای بود و تنها ایرادش موهاشونه اونی که داره میگه بی حجابن یا بی حجاب ندیده یا خیلی اوملن بعدشم من نمیخوام به اون دسته از خانومها که چادرین توهین کنم ولی یکی دو مورد دیدم زنه چادر داشت ولی فساد اخلاقیش از اونی که نداشت بیشتر بود پس نمیشه گفت هر کسی با مانتو هستش آدم بدیه یا چادریه آدم شریفیه لطفا نظراتونو واسه خودتون نگه دارید


hana گفته :

kojash bad hejabe baba shomam eyne pirzano va piremarda shodin ah ah ah


zahra گفته :

خیلی هم مانتوهاشون زیباهستن محشرن مخصوصاآخریییییییی


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پاتوق سرا است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید : هدشی