ثبت شده در پایگاه وزارت ارشاد

پروژه فحشای بهاری کلیدخورد!! / تصاویر

عکس هایی که از مدل های لباس وی منتشر شده است نیز همگی در تهران تهیه شده است و مربوط به دختر های مانکنی است که از بدترین لباس های و زننده ترین حجاب های محرک و مبتذل تهیه شده است ...


حدیدنیوز : عکس هایی که از مدل های لباس وی منتشر شده است نیز همگی در تهران تهیه شده است و مربوط به دختر های مانکنی است که از بدترین لباس های و زننده ترین حجاب های محرک و مبتذل تهیه شده است.

زنی با نام “ف.ع” که چندی قبل در یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس با گروهی از ایرانیان خارج از کشور مناسباتی قابل تامل و بسیار مشکوک داشته و همینطور در ارتباط با بخش هایی از سیستم های جاسوسی و براندازی دشمن می باشد.

 یکی از عوامل مرتبط با سرویس های جاسوسی فرهنگی دشمن ، برنامه ویژه ای برای طراحی و نمایش مدو لباس ویژه زنان در فصل بهار را ترتیب داده است.زنی با نام “ف.ع” که چندی قبل در یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس با گروهی از ایرانیان خارج از کشور مناسباتی قابل تامل و بسیار مشکوک داشته و همینطور در ارتباط با بخش هایی از سیستم های جاسوسی و براندازی دشمن می باشد ، با تبلیغاتی گسترده و کمک های رسانه ای قابل ملاحظه براندازان من جمله صدای آلمان اقدام به طراحی ، برپایی و فروش لباس های ویژه زنان و دختران کرده است که بنابر ادعای وی مخصوص پوشیدن در فصل بهار و البته در محافل و محیط های اجتماعی است.

وی همچنین از ارتباطات معنادار در یکی از کشورهای همسایه نیز برخودار می باشد و با بنگاههای بین المللی فحشا در این کشور تعاملاتی داشته است که در صورت نیاز جزئیات این اطلاعات منتشر خواهد شد و هم اکنون اقدامات خود را از شهرک اکباتان تهران و شهر شیراز سازمان دهی گسترده می کند.ضمنا علاوه بر تمرکز فعالیت های ضد فرهنگی خود در تهران در شهرهای دیگر نظیر اصفهان و شیراز نیز با برپایی شوهای لباس به ترویج فحشا و بد پوشی های بسیار زشت خیابانی می پردازد که طبیعتا تکمیل حلقه های مفقوده براندازی فرهنگی دشمن خصوصا در حوزه حجاب و م عفاف به شمار می آید.

عکس هایی که از مدل های لباس وی منتشر شده است نیز همگی در ایران و خیابان ها تهران تهیه شده است و مربوط به دختر های مانکنی است که از بدترین لباس های و زننده ترین حجاب های محرک و مبتذل با ادعای تطبیق با شرایط ایران تهیه شده است.

وی که عملا خود را یک هنرمند ارزیابی می کند با رویکردی کاملا سیاسی از عبارت “خاکستری” برای ترسیم فضای اجتماعی ایران استفاده می کند و مدعی است که قصد شاد کردن محیط البسه زنان را دارد که خود حاوی یک شعار قدیمی برای ترویج ابتذال در بسته های بسیار زننده می باشد.

لباسهایی که وی طراحی کرده است و همینطور مدل و نوع ارائه خدماتش بیشتر شبیه به یک فعالیت غیر قانونی گسترده است که در سایه کوتاهی های دست اندرکاران و عدم نظارت بر اصناف تولید پوشاک وارد بازار شده است و رسما اقدامی علیه امنیت فرهنگی و سبک زندگی و مدل پوشش و حجاب بانوان ایرانی و مسلمان به شمار می آید.

همینطور عکس های منتشر شده از طراحی های لباس مورد اشاره مصداقی از تبرج و سو استفاده های جنسی و غیر اخلاقی از زنان و دختران و مصداقی از اشاعه منکر و محتوای غیر اخلاقی به شمار می آید.

درحالی که نیروی انتظامی توانایی خود را در راستای مقابله با بدپوشی باید درآستانه فصل گرما تدارک ببیند فعالیت کاملا آزادانه اینچنین مراکزی خود تضادی آشکار و عاملی برای خنثی ساختن تمامی تلاش های انضباطی به شمار می آید و منجر به فراگیری جولان عده قابل ملاحظه ای از مانکن های بی حیا در سطح خیابان های تهران می شود که بصورت کامل به اصول پوشش و زندگی در یک جامعه اسلامی بی اعتنا بوده و صرفا مجریان برنامه کارفرمایان برای کسب سود های بیشتر مالی می باشند.

از زمان اعزام همفر جاسوس انگلیسی به کشورهای اسلامی تا دوره ماموریت باب برای از بین بردن اسلام و ماجرای قره العین و همینطور هم اکنون در صحنه گردانی سینمایی غرب علیه زنان و توسل به گلشیفته ، مقابله با حجاب و پوشش زنان یکی از اصلی ترین بسترهای فعالیت دشمن با امید نابودی اخلاقی جامعه و گسترش فساد هرزگی بوده است.

مسئولین امر وظیفه دارند بر اساس مقررات عمومی کشور و شریعت مقدس اسلام در اسرع وقت با این بانیان ابتذال که بدون تردید تحت حمایت استعمار جهانی علیه زنان نیز قرار دارند برخورد قاطع صورت داده و جنبه غیر قابل انکاری از ناتوی فرهنگی را مهار کنند


برچسب ها : , , , , ,
هستی گفته :

آقا مشکلی هست آدم اونطور لباس بپوشه آه زهرا خانوم شما چادر خودتو بچسب به پا نامحرم به موقعه نبینهok منم رشته زندگی میکنم


مجتبی گفته :

تو زیبا بودن لباسا شکی نی
واسه مردم هم بشه نقطه سیاه جامعه! فکر خوبیه
اما…
هر زنی باید خودشو واسه شوهرش آراسته کنه
هه هر وقت تو خونس ساپورت بپوشه! ههههههخخخخخ


بتوچه گفته :

بانظر مجتبی موافقم . البته ما که از این بدترشم تو تهران دیدیم . امثال اینا مثل اتوبوسن (عمومی) چادری ها مثل ماشین شخصی (خصوصی) هههههههههه


نادیا گفته :

ایران=اسلام اسلام=حجاب حجاب=امنیت امنیت=آرامش امام على علیه السّلام فرموده اند : پوشیده و محفوظ داشتن زن مایه آسایش بیشتر و دوام زیبایى اوست . غرر الحکم(۵۸۲۰)
امام صادق علیه السلام می فرمایند: حجاب زن برای طراوت و زیبایی اش مفیدتر می باشد. ( المستدرک، ج۵)

یا بَنی آدَمَ قَدْ أَنْزَلْنا عَلَیْکُمْ لِباسًا یُواری سَوْآتِکُمْ وَ ریشًا وَ لِباسُ التَّقْوی ذلِکَ خَیْرٌ ذلِکَ مِنْ آیاتِ اللّهِ لَعَلَّهُمْ یَذَّکَّرُونَ. (اعراف: ۲۶)

ای فرزند آدم، بر شما پوششی فرستادیم تا زشتی هایتان را بپوشانید و تن را بیارایید و پوشش تقوا، نیکوترین جامه است و این [لباس] از نشانه های خداست تا نعمت های پروردگار را یاد آورند.


آخوند گفته :

من به یه چیزی پی بردم
که خودم خیلی زشتم


بهزاد گفته :

نوا .افسانه.لیداok-هیچ مشکل وایرادی هم نداره همه مشکلات و حل کردیم فقط مونده نوع لباس بابا الان ۲۰۱۳


zz گفته :

این لباس پوشیدن بسیار مشکل داره چرا چون که این طور که من دارم میبینم از این پسرها که من امروز فقط یه پالتو قرمز و بلند و گشاد پوشیده بودم و بدون هیچ ارایشی پنج نفر جلو پام ترمز زدن و توی راه هم یه بیست نفری اینقدر به من نگاه کردن که داشت چشاشون در میومد اگه این لباسا را رو بیرون بپوشی حتما یه چند تایی غش می کنن و یه چند تایی هم همون جا یه بلایی سرت میارن چقدر بی جنبه هستند این مردها منطورم نه تنها پسران جوان بلکه میان سالان وحتی بعضی از این پیرمردها هم هست که میخان با چشماشون ……. پس خانومایی که میخاید این لباسا رو بپوشید کمی هم به فکر این افراد باشید


salma گفته :

متاسفم براشون


مجید گفته :

ایرانی بی فرهنگه حتما بایست فرهنگ غربی داشته باشه؟ واسه خودم متاسف هستم که هم وطن هام اینقد بد لباس و… شدن جای تاسف داره


گفته گفته :

و این رشته سر دراز دااااااااارد…………………
to be continue……….


علی گوگولی گفته :

مگه اتفاق جدیدی رخ داده


سکوت گفته :

خیلی برام جالبه!
آقایون شما واقعا خرید یا خودتونو به خریت میزنید؟؟فکر میکنید تیشرت آستین کوتاه و اون پرو بازوتون یا اون شلوارایی که داره میفته یا اون شلوار جینی که انقد تنگه که برجستگیه آلتتون راحت دیده میشه و خیلی چیزهای دیگه که اصلا به روی خودتونم نمیارید که میتونه یه خانم رو تحریک کنه اصلا اشکال نداره؟؟؟ینی فقط شما حس شهوت دارید؟جالبه ها!خدا شاهده داشتم برمیگشتم خونه یه پسره خم شده بود سر ماشین داشت کار میکرد خط باسنش معلوم بود!بقول همه ی آقایون که میگن:ما که نمیتونیم سرمون و بندازیم پایین،سرمون بخوره در و دیوار که خانوما راحت بگردن(!)شاید باورتون نشه ولی ما خانومها هم مث شما توانایی نداریم با چشم بسته راه بریم که شما هرجور خواستید بگردید!همه ی کسایی که دارن از این پوشش ها ایراد میگیرن دقیقا از بالا تا پایینه یه چنین دختری رو برانداز میکنن ببینن چیش آررررررررررررررررررررره…..اگه مسلمونی،پوشش خودتو درست که و نگاهتو نگهدار بعد ادعا کن..اگه مسلمون نیستی پس دور از جون باقی دوستان خیلی غلط میکنید نظر منفی میدید.کسی مسلمونه که دین و ایمانش رو از خودش شروع کنه.خنده دار تر از همه اینکه تا اسم حجاب میاد میگن خانوما….اگه واقعا شما مردهای مسلمونی که بند شلوارتون شل هست با حجاب زن دین و ایمانتون حفظ میشد الان عربستان باید گلستان میشد.یه سرچ کوتاه متوجهتون میکنه که عربستان رتبه اول رو تو طلاق در سطح دنیا!!!!!!داره….برو برادر تشنه ی من!مشکل تو حجاب زن نیس مشکل از درون خودته.فرق خانومها و آقایون تو اینه که آقایون میگن ما تحریک شدیم ولی خانومها فقط به زبون نمیارن.حرفم واسه خیلیا تند بود و سنگین ولی واقعیت محضه که همه ی کسایی که به نفعشون نیس اون رو رد میکنن..


nahid گفته :

سلام دوستان .نسرین جان اینجا فقط نظر میدنن نه توهین.
باید بگم من دختری بودم که هم دست کمی از ایتا نداشتم و ولی راه مو عوض کردم اجباری هم ندارم کسی تو این راه ، راهو عوض کنه ولی واقعا ما دخترا حیفیم که هر کسی به خودش اجازه بده به ما نگاه کنه اونا با نگاهشون و تایید زیبایی این تیپها فقط دارن خودشون و تامین میکنن نه ما رو تایید .
در نهایت امیدوارم همه ی ما راه درست و پیدا کنیم.


nahid گفته :

ی چیز دیگه کاش وقتی اینجوری میگردیم یاد دل شکسته امام زمان هم بیوفتیم .


reza80 گفته :

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه اخه-عزیزمن چیکارداری بذار حالشون رابکنند


آریا گفته :

فقط جای خانه عفاف خالیه توی این مملکت و گرنه عوامل تحریک کننده جنسی فراوونه … بدبختی ما اینه که نه ایرانی آریایی هستیم نه ایرانی اسلامی و نه ایرانی اروپایی در ضمن مخلوطی از همش هم هستیم ها ….
کجایی بانو پروین ببینی بعضی دخترای امروزی گوی سبقت رو از خانمهای پورنوی اروپایی هم ربودند .
یادت بخیر امام خمینی که گفتی ما با سینما مخالف نیستیم با فحشا مخالفیم .


3irani.rozblog.com گفته :

بد نیستا برا چشم حیزااااا خوبه که خوبه که خوبه که


شیما گفته :

من نمیدونم شما چرا اینقدر شلوغش کردی به نظر من خیلی لباسهای معمولی و پوشیده ای بود و تنها ایرادش موهاشونه اونی که داره میگه بی حجابن یا بی حجاب ندیده یا خیلی اوملن بعدشم من نمیخوام به اون دسته از خانومها که چادرین توهین کنم ولی یکی دو مورد دیدم زنه چادر داشت ولی فساد اخلاقیش از اونی که نداشت بیشتر بود پس نمیشه گفت هر کسی با مانتو هستش آدم بدیه یا چادریه آدم شریفیه لطفا نظراتونو واسه خودتون نگه دارید


hana گفته :

kojash bad hejabe baba shomam eyne pirzano va piremarda shodin ah ah ah


zahra گفته :

خیلی هم مانتوهاشون زیباهستن محشرن مخصوصاآخریییییییی


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پاتوق سرا است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید : هدشی