ثبت شده در پایگاه وزارت ارشاد

همسر کشی وحشتناک در پیاده‌رو در پاسداران تهران !!+ عکس

همسر کشی وحشتناک در پیاده‌رو در پاسداران تهران !!+ عکس ...


کسانی که حوالی ظهر دوشنبه گذشته برای بنزین زدن به پمپ بنزین خیابان پاسداران رفته بودند شاهد کشته شدن زنی توسط شوهرش بودند.
اعتماد نوشت: براساس این گزارش، سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده اظهار داشت: «حوالی ظهر روز ۲۴ مرداد ماه جاری مرد میانسالی با ضربات چاقو همسر خود را مجروح کرد و پس از آن نیز دست به خودزنی زد».

بقیه در ادامه مطلب …

وی افزود: «با وجود حضور عوامل اورژانس در محل حادثه و انتقال هر دو مجروح به بیمارستان و با وجود اقدامات تیم پزشکی مریم، همسر این مرد، در اثر خونریزی شدید جان خود را از دست داد.»

با اعلام خبر قتل «مریم» توسط شوهرش قاسم، پلیس آگاهی و قاضی کشیک ویژه قتل دادسرای جنایی تهران، عوامل اداره دهم پلیس آگاهی و قاضی رسولی بازپرس شعبه پنجم ویژه قتل دادسرای امورجنایی تهران در محل حادثه حضور یافتند و پرونده جهت تحقیقات تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت.

بنابه گزارش های به دست آمده همگی شاهدان با بیان اظهاراتی مشابه عنوان کردند که در روز حادثه ناگهان صدای جیغ زنی را شنیدند و به محض حضور در محل بدن خون‌آلود زنی که روی زمین افتاده بود را دیدند که در کنار او مرد میانسالی که چاقویی در دست داشت و از ناحیه شکم دچار خونریزی شده بود، افتاده بود.

بنابه اظهارات شاهدان عینی این مرد در حالی که نقش بر زمین شده بود دایما فریاد می‌زد که همسرش مریم را کشته است.

براساس اطلاعات به دست آمده از شاهدان صحنه جنایت و قطعی اعلام شدن ارتکاب جنایت از سوی قاسم که همسرش مریم را به قتل رسانده است قرار بازداشت موقت این مرد از سوی مقام قضایی صادر شد.

گفتنی است با تکمیل اقدامات درمانی متهم جهت انجام تحقیقات درباره انگیزه ارتکاب جنایت به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل خواهد شد.


برچسب ها : , , , , ,
نيما گفته :

الله اکبر جنون تا این حد من نمیدونم چرا اگه خدای ناکرده زنی ولو خیانت هم کرده باشه اینطور شوهرش سلاخیش میکنه ولی اگه یه مرد نا مردی کرد و خیانت کرد نه تنها زن بیچاره باید بسازه و بسوزه بلکه قدرتش رو نداره که مرد رو سلاخی کنه بیچاره زنها چقدر مظلوم واقع شدن البته به غیر از یه عده شون که خوب میتونن گلیم خودشون رو از اب بیرون بکشن ما داریم به کجا می رسیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


alireza گفته :

مرحبا به کسانی که در حال بنزین زدن بودند و شاهد ماجرا بعد انتظار داریم که همین مردم …


منا گفته :

اخه چراااااا مگه زن ها چه گناهی کردن اخه چقد بی انصافید شما نامردا………


رها گفته :

کاش کسی اهل خیانت نبود هرچند همه ………..


sara گفته :

اجب رسمی رسمه زمونه رفتن مردا موندن نامردا


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پاتوق سرا است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید : هدشی