ثبت شده در پایگاه وزارت ارشاد

فعالیت سایت هم جنس بازان بدون فیلترینگ! + عکس

فعالیت سایت هم جنس بازان بدون فیلترینگ! + عکس ...


شفاف : در حالیکه از وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه سایت های اینترنتی ، پالایش فضای مجازی عنوان شده است ، به نظر می رسد کوتاهی های جدی در این عرصه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وجود دارد .

از یک سو سایت های اینترنتی منتقد دولت به محض تند و تیز شدن انتقاداتشان با شکایت مواجه می شوند و یا از سوی این وزارتخانه به کارگروه تعیین مصادیق معرفی می شوند اما از سوی دیگر متاسفانه مشاهده می شود برخی سایت های ضد ارزشی و مخالف فرهنگ ایران اسلامی بدون هیچ محدودیتی می توانند به فعالیت خود ادامه دهند !

از جمله سایت هایی که بدون محدودیت به فعالیت خلاف اخلاق خود ادامه می دهد یک سایت هم جنس بازی است که چند ماهی است آزادانه فعالیت می کند . البته ما برای جلوگیری از اشاعه فحشا آدرس آنرا منتشر نمی کنیم . اما واقعاً ادامه فعالیت چنین سایتی تعجب بر انگیز است و باید وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات به عنوان مجری مستقیم فیلترینگ درباره چگونگی چنین سایت های غیر اخلاقی که از مصادیق بارز جرائم در فضای سایبر است پاسخگو باشد . چرا که چنین سایت های غیر اخلاقی به دلیل مشهود و بارز بودن جرائم آنها و تطبیق آنها با مصادیق مجرمانه باید در اسرع وقت از سوی وزارت ارتباطات و فن اوری اطلاعات فیلتر شوند .
بقیه + عکس در ادامه مطلب …

توضیح : اینکه وزارت ارشاد مسئول پالایش فضای مجازی است جمله آقای عیسی زارع پور رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال است که در گفت و گو با خبرگزاری مهر به وظایف وزارت ارشاد در حوزه فیلترینگ اشاره کرده و گفته است : ” وزارت ارشاد در زمینه فیلترینگ، پالایش فضای مجازی را بر عهده دارد.”

این در حالی است که مسئول ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی و خبرگزاریهای غیردولتی پیشتر به رسانه ها گفته است : تنها نهاد مسئول در خصوص تصمیم گیری برای مسدود سازی و رفع فیلتر پایگاه های اینترنتی کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه است.

محمد صادق افراسیابی؛ مسئول ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایرانی و خبرگزاریهای غیردولتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، در خصوص اظهار نظر غیرکارشناسانه برخی افراد در ارتباط با موضوع فیلترینگ خاطر نشان ساخته است : کلیه حدود و اختیارات مربوط به دستگاه های مختلف در قانون مشخص شده است و هیچ نهادی نمیتواند فراقانونی عمل نماید.

اما فارغ از این بحث که کدام نهاد در حال حاضر مسئول امر فیلترینگ سایت هاست ، نکته اساسی این است که یک پایگاه خبری غیر اخلاقی با تصاویر و فیلم های مستهجن و مطالبی که مصداق بارز اشاعه فحشا هست چند ماهی است مشغول فعالیت است و فیلتر نشده است . اگر هم گروه های رصد مربوطه این سایت را ندیده اند اکنون می توانند آنرا به کارگروه گزارش دهند تا هر چه سریع تر اقدام لازم صورت گیرد .

شیرمرد گفته :

من هم جنس باز نیستم از وجود همچین سایتی هم بی اطلاع بودم.شما چطور فهمیدی؟؟؟؟؟


الهه گفته :

آدرس سایت را میدادی از کجا معلوم راست می گی من باروم نمی شه


مجید گفته :

من دوست دارم با یکی اشنا بشم امکان داره خیلی وقته دنبال یه سایت میگردم


کرزنگلو گفته :

همجنس بازی………….
والا چی بگم.
باس بساتمون رو ببندیم چون راستی راستی دنیا داره خراب میشه


محمد گفته :

با سلام
شهوت و میل جنسی یکی ازنیاز های ضروری در انسان هست و اگر بشه کاری کرد که راحت تر و قانونی تر چه از نظر احکام دینی و اجتماعی بتونند انسانها به این نیاز مهم دست پیدا کنند حتما این گونه انحرافات و خیلی جنایات و جرائم صورت نمی گرفت .


فرشاد گفته :

آخرش چی میشه …..خدا می دونه


فرامرز54 گفته :

البته سایت خوبیه


حامد گفته :

سلام اخرش که میگین خدا میدونه خوب اینجور ادمارو خود خدا افریده نه من وشما یا خودشون؟پس خدا خودش میدونه با اونا


علی گفته :

به نظر من هر کی ازده هر کاری بکنه بستگی به عقیده خودش داره


sudi گفته :

چقد خالی میبندی خالی بند………..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


مجتبی گفته :

کاشکی آزادبود


علي گفته :

چقد بی ارزشین .خودتون همجنس باز بودین؟
بی ارزشا


**مهسا** گفته :

واقعا نمیشه چیزی گفت…


مهرانه گفته :

هرکی دلش خواست به من زنگ بزنه حاظرم برم زیر لحافش


محمد گفته :

بابا من دیوونه ی یه پسر هستم که حاضرم جونمو بخاطرش بدم.من واقعا عاشقشم.شبا تاصبح بخاطرش گریه میکنم.کسی اینجوری داریم؟


سلام گفته :

لطفا به من ایمیل بدید


ساسان گفته :

شما که در مورد همجنسگراها و همجنس بازها قضاوت بد میکنید .حتم دارم تا حالا یه بار هم با همجنسباز یا همجنسگزا هم صحبت نشدید.


سینا گفته :

من عاشق یه پسر هستم ولی اون به من توجه نمیکنه
سخته خیلی سخته


یوسف گفته :

سینا بچه کجایی؟


مسعود گفته :

به نظر من سایت خوبیه البته اگر واقعاوجود داشته باشه و فیلترش نکرده باشند


QueeN گفته :

واقعا افتضاحه مگه ادم عاشق همجنسشم میشه؟خاک تو سرتون واقعا


♡maral♡ گفته :

اتفاقا خیلیم ممکنه منو یکی ازدوستام نزدیکه دوساله باهمیم عاشق همم هستیم هیچوقتم امکان نداره عاشق ی پسر بشیم مهم اینه که ما میتونیم عشو به هم دیگه بدیم باورکنید حاضرنیستم ی لحظه از زندگیمو بدون اون حتی تصور کنم اونم همچین حسی داره حتی بیشتر…..


♡maral♡ گفته :

محمد اره منم اینجوریم ی بار باهم قهر کرده بودیم داشتم وایسادن قلبمو حس میکردم


mahnoosh گفته :

kash mishod ba mehrane ertebat bar gharar kardo bahash sohbat kard 


Artin گفته :

سلام منم با یه نفر دوسال دوست بود و عاشقش بودم اما ……


H@3TIIIIIII گفته :

هه.چشاتون بسته است.حالا ک داره خراب میشه چیکارش کنیم؟؟؟بهتر
والا بااین نوناشون وسطش لبه داره..!!!!!!!
هرکی رو تو قبرخودش میزارن هم وطن.


ساناز گفته :

سلام.به نظر من کلا هر چیزی که در رابطه با برطرف کردن نیاز ادم باشه جنبه ی بیمارگون داره.حتی ازدواجم همینطوره.من خودمم شده به همجنسام علاقه داشته باشم ولی تاحالا همجنس بازی نکردم.


مریم.ب گفته :

اخه چرا ما ایرانی ها اینجوریم؟؟؟؟؟؟یک فرد ترنس(همجنس گرا) که منحرف نیست او اینگونه به دنیا امده است گناه او چیست که متهمش میکنید؟!من ترنس نیستم ولی احساس انان را و این که چقدر در عذابند و خانواده هایشان بیرونشان کردند را درک میکنم….راستی همه ی انسان های دنیا که ترنس نیستند که نسل دنیا بخواد منقرض شه….از ترنس ستیزان متنفرم…متنفر انان عقده ای و استبدادی هستند..


مریم.ب گفته :

سایت -محتا- از همجنس گرایان و ترنس دفاع میکند و فیلتر هم نیست دید غلط شماها رو عوض نمیکنه بلکه کمک میکنه تا درست به ترنسان فکر کنید….من رفتم سایت خیلی خوبیه


عادله گفته :

منم عاشق دوستم بودم و هستم اما ازدواج کرد داغونم کرد . خود کشی هم کردم به خاطرش تا حالا عاشق هیچ پسری نشدم .


سارا گفته :

ممنونم مریم جون


... گفته :

منو دوسم، عاشق همیم..خیلی دوسش،دارم ….اون بیشتر حتا، اصلن بدون هم نمیتونیم باشیم/این کجاس گناس؟؟؟تو این دوره زمونه، دیگه مرد ، مردتر جنس خودمون پیدا نمیشه کرد.. نمیخام با پسری باشم …../چون دوس دالم عشقمو..


سحر گفته :

فقط میشه گفت متاسفم براتون


عرفان گفته :

واقعا مسخره هست. ای کاش می شد ببینمتون تا بایستم جلوتون و کلی بهتون بخندم… متاسفم… برید فکری به حال خودتون بکنید


gahangir_ghanavati@yahoo.com گفته :

دوستان غیرازموضوع شرعی اصل قضیه اینه که اولا انقراض نسل بوجودمیادماانسانیم درقبال جامعه بشری مسولیم دوما ازنظر علمی منجر به بیماریهای خطرناک میشه لطفا بامنطق حرف بزیم توهین به موافق یامخالف نکنیم آقایان وخانمها خودتون تحقیقبفرماییدببینید چه عواقب بیماریهای وحشتناکی داره موفق باشید


gahangir_ghanavati@yahoo.com گفته :

خدارحم جونای مملکتمون کنه سبحان الله


یوسف گفته :

ندارم


پویان گفته :

پووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووف همین


سحر گفته :

من یه دخترم و دختر میخوام برای دوستی مهرانه جوکن چهطوری باهات تماس بگیریم


ارش گفته :

یکی به من بگه چیجوری برم تو سایت من یه ترسم


صالح گفته :

دلم گرفته ک میخای زندگی کنی ولی کسی نیس بخاطر خودت بخادت چه پسر چه دختر اخه این دنیا چرا اینقد نامرده..که حتی همدمت بهت خیانت میکنه…ای کاش از اول بدنیا نیامده بودم تا این همه دورنگی نمیدیدم که حتی به خودمم اعتماد نداشته باشم


ذاکر گفته :

شهوتی نباشیم


شکوه گفته :

هیچ دقت کردین آدمها از انسانیت روز به روز به روز دورتر و به خوی حیوانی بیشتر نزدیک میشن!!؟؟طوری که درست مث اونا تنها هدفشون از زندگی میل جنسی و سیر کردن شکمشون از هر راهی و به هرقیمتی شده!؟اگر کسب مخالف منهلطفا عمیق تر به دورو برش نگاه کنه،چند نفر رو میتونه پیدا کنه که فکرش کمک به هم نوع باشه ،چندنفر رو می شناسه که برا یه آدم ضعیف یا بیمار و بی کس حاضره از لذت ولو ناچیز برای خودش ،چشم پوشی کنه،به چه حقی اسم خودمونو میذاریم انسان،اگر خدا رو قبول دارین کمی فکر کنین ببینین آیا،برای میل جنسی و شکم مارو برتری داد،برتری که بتونیم حتی خطرناکتر از هرموجودی برای هم نوع خودمون باشیم،جدا کی به خودمون میخوایم!؟یک درصد فقط یک درصد احتمال بدین قیامتی هم هست،مرگ هم که احتمال وقوعش صد در صده،انقدر بیچاره و سرگردون شدین که و زشت و بیمارو بد که نتونین از راه درستش خلا تنهاییتون رو پر کنین،بپذیرین که عامل اینهمه تنهاشدن و خیانت و فساد و بدبختی از ندانم کاری و هوس بازی و…خود ادما بود،حالاهم بفرمایین نتایج درخشانشو تو جامعه ببینین،اون از دخترا که مفت خودشونو به حراج گذاشتن،اینم از پسرا که در تلافی دخترای نجیب رو خریدارنبودن و هر روز با یکی سر کردن،گند زدیم به دنیامون به خاطر خوی حیوانی


محمد گفته :

من خدا و رسول خدا و ائمه و امام راحل و رهبر انقلاب و جنت و نار و غیب و … قبول دارم ولی بنظر من قوم لوط دوجنسگرا (بایسکشوال) بودن و عادی (straight) بودن من خودم چهره زیبا و اندام متناسبی دارم و تو دانشگاه حداقل ۲۰ نفر پسر رو میشناسم که از من خوششون میاد مصداق لواط اینا هستن نه کسی که به دختر هیچ میلی نداره
هم میل گرایی جرمه نه هم جنس گرایی
چنانکه در بعضی روایات یا قرآن به افرادی که ظاهرا مذکر بودن، اناث گفته شده


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پاتوق سرا است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید : هدشی