ثبت شده در پایگاه وزارت ارشاد

تفریحات مختلط گروهی از دختران و پسران در ساحل بندرعباس !

تفریحات مختلط گروهی از دختران و پسران در ساحل بندرعباس ! ...


مدتی است شنا و تفریحات مختلط گروهی از دختران و پسران که در میان آن ها دانشجویان دانشگاه آزاد بندرعباس هستند اهالی جزایر هرمز و لارک را نگران ساخته اما گویا مسئولان قصد دارند به بی توجهی در این زمینه ادامه دهند و برنامه ای برای جلوگیری از این پدیده ضد فرهنگی در دستور کار خود ندارند.
تفریحات خارج از عرف اسلامی دختران و پسران در کنار جزایر خلیج فارس، فضای سنگینی را بر جو بومی و مذهبی هرمز که شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب کرده، حاکم ساخته است. این در حالی است که هنوز تلاشی برای جلوگیری از این موضوع در سطح منطقه از سوی مسئولان مربوطه مشاهده نشده است.

به نظر می رسد توجه نکردن مسئولان و متولیان امر به این موضوع، می تواند موجب ایجاد پدیده های ضد فرهنگی مانند آنچه بعضا در مناطق آزاد به چشم می خورد در دیگر جزایر هرمزگان نیز شود.
بقیه در ادامه مطلب …


با وجود موقعیت مناسب  و ظرفیت بالای اقتصادی و گردشگری این منطقه، عدم توجه به توسعه اقتصادی و نیز فقر امکانات فرهنگی و تفریحی در سال‌های طولانی، غبار سنگینی از محرومیت را بر چهره جزایر خلیج فارس به جای گذاشته است.

نگاه کلیشه ای، تمرکز افراطی بر مناطق آزاد و صرف هزینه های کلان و ریخت و پاش های غیر قابل توجیه در جشنواره هایی که به علت ضعف برنامه ریزی تنها کارکرد داخلی دارند، از دلایل عمده مشکلات این مناطق است.

در بررسی های به عمل آمده در زمینه تفریحات ناسالم دختران و پسران در حاشیه خلیج فارس مشخص شد که لیدر این تیم پسر یکی از مدیران یک مراکز خصوصی استان هرمزگان است. وی که دانشجوی دانشگاه آزاد بندرعباس است، گروه خود را نیز از بین دانشجویان انتخاب می کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پاتوق سرا است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید : هدشی