ثبت شده در پایگاه وزارت ارشاد

تصاویر بدحجابی در خیابان های تهران!+عکس

تصاویر بدحجابی در خیابان های تهران!+عکس ...


حضرات آیات فرهنگی،لطفا بیدار شوید!+عکس
بولتن نیوز: این روزها بد حجابی یکی از معضلات اساسی فرهنگی جامعه است.مسئولان فرهنگی کشور پس از یک دهه خواب غفلت، ناگهان خود را در برابر موجی از بد حجابی و در بعضی نقاط تهران بی حجابی و گاها فساد جنسی علنی در سطح شهر مواجه دیدند.
حتی تذکرات جدی مقام معظم رهبری هم در چندین سخنرانی نتوانست خواب سنگین غفلت را از چشمان فرهنگی مسئولان دور کند و امروز متاسفانه شاهد برخورد قهری با معضل بد حجابی هستیم.آیت الله جوادی آملی در جایی فرمودند ریشه بد حجابی جهالت است.

بقیه + عکس ها در ادامه مطلب …

سوالی که باید از سران فرهنگی نظام پرسید این است که آیا فردی که جاهل است و تفاوت بین خوب و بد را نمی داند می توان با جریمه های میلیونی مجازات کرد.باید به فرد جاهل فهماند. آموزش داد و آموخت که چرا اسلام می گوید حجاب خوب است و بی حجابی بد؟به عقیده نگارنده چرایی حجاب مهمتر است از اصل حجاب.

متاسفانه با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا در پایتخت و دیگر شهرهای کشور صحنه های بسیار زننده ای از بی حجابی زنان و دختران می بینیم که جای هیچ دفاعی را برای مدعیان فرهنگی کشور باقی نمی گذارد.به عقیده نگارنده از زمانی که در سینما و فیلم های تلویزیونی، سرایدار خانه همان خانم «چادری» به نمایش گذاشته شد و «خانم» خانه، همان خانم «مانتویی» با هفتاد قلم آرایش. ما به دختران و زنان جامعه آموختیم که اگر چادر بر سر داشته باشی و در دبیرستان ظاهر شوی به واسطه فیلم شب قبل، انگشت اتهام دوستن به سویت دراز می شود که تو خدمتکار من هستی و من که زیبایی جسمم را به نمایش عمومی گذاشته ام، ارباب تو.

از زمانی که گدایان در سریال ها، چادری شده اند و متمولین و ثروتمندان خانم های «های کلاس»ی هستند که نماد مترقی بودنشان مانتویی بودن و مشخص شدن چند تار موی است، دیگر دختر نوجوان دوره دبیرستانی برای اینکه در کنار خیابان سکه کف دستش نگذارند فرار می کند از چادر.

اگر فرض کنیم اتوبان فرهنگی حجاب دو سر داشته باشد؛ شرق و غرب. شرق را نماد حجاب اسلامی و غرب را نماد بی حجابی اروپایی بنامیم متاسفانه سردمداران فرهنگی جمهوری اسلامی در چند ساله اخیر با سرعت غیر مجاز در لاین شرق به غرب در حرکتند و روز به روز از فرهنگ اسلامی دورتر و دورتر می شوند.

گواه این سخن نگارنده جهت دهی سینماها، صدا و سیما (تلویزیون: وضعیت گاهاً اسف بار بازیگران سریالهای تلویزونی و رادیو: سخنان هجو و لودگی که بعضا از مجری های زحمتکش این صنف به گوش می خورد)، بعضا اساتید دانشگاه و افراد تحصیلکرده و … می باشد.

از سوی دیگر وقتی پا به عرصه خصوصی افراد مشهور جامعه می گذاریم به راحتی در می یابیم که وقتی الگو فرهنگی جوانان ما چنین افرادی باشند نباید از جوانان جامعه انتظار دیگری داشت.


به راستی جای سوال دارد در جامعه هنری چند بازیگر زن داریم که «چادر»ی باشند و یا اگر بخواهیم چادر را برابر با حجاب قرار ندهیم چند بازیگر محجبه خانم داریم که شرع اجتماع بتواند او را بعنوان یک محجبه بپذیرد.
آقایان فرهنگی تا بحال چند مقاله علمی در رابطه با «شبیخون فرهنگی» که مقام معظم رهبری سال ها پیش ما را از آن بیم داده بودند، خوانده اید؟
برای مبارزه با تهاجم فرهنگی شما چه کار کرده اید و دشمن برای ترویج آن چکارها کرده است؟

در پایان از مسئولان محترم فرهنگی تقاضامندیم به فرهنگ، فقط و فقط به چشم جذب مخاطب نگاه نکنند. تمام همّ و غمّ فرهنگی شان این نباشد که فیلمی ساخته شود و یا همایشی برگزار شود که قابل استفاده برای تمام اقشار جامعه باشد. در اینجا لازم است به آقایان فرهنگی گوشزد کنیم که حجاب موضوعی است که اتفاقا مورد نیاز همه اقشار اجتماع است. لازم به ذکر است شما حق ندارید با ترویج بی بند و باری فرهنگی پای کسانی را که دغدغه های مذهبی دارند را از محیط های فرهنگی مانند سالن های سینما و تئاتر و پارک ها و … ببرید. گویا آقایان فرهنگی یادشان رفته که ما برای چادر و حجاب زنانمان خون داده ایم.

حضرات آیات فرهنگی، سعی کنید به گونه ای دیپلماسی فرهنگی پیاده کنید که در «یوم الحسرت» بتوانید در چشمان صدها هزار شهید این مرز و بوم نگاه کنید. جواب دادن در محضر حضرت فاطمه زهرا(س) پیشکش!
* سعید ساداتی

مریم گفته :

متاسفم براشون.اگه به زیبایی های خدا پی ببرن هرگز زیبایی ظاهری شونو به نمایش نمی زارن.آرزو دارم خدا هدایتشون کنه آمین….


younes گفته :

خدا لعنتشون کنه به حق این شب های عزیز


سعید گفته :

اینها یه مشت ادمهای بی شرفی هسند.که فکر میکنند ادمهای زیباروند-خونواده هم که ندارند.اگه دست من بود میدونستم چکارشون کنم


شیما گفته :

اخه بگو یعنی چه روسری تان را اینجوری سر می کنید یا روسری سرنکنید یا درست سر کنید این جوری اسلام را به شوخی نگیرید


یه ادم گفته :

من نمیدونم چرا شما هی میگید خدا لعنتشون کنه؟خوب عقده این دیگه اگه این همه اجبار نبود الان مردم هم اینجوری نبودن که مرض ندارن که بیخودی خودشونو اینجوری کنن


nasrin گفته :

خوبه ایران امریکابودچی میشد


فریبا گفته :

متاسفم برا یه دخترمسلمون که باید اینجوربگرده.اینطورآدماحرف تو کتشون نمیره بهتره چیزی بهشون نگیم. اللهم عجل لولیک الفرج.الهی آمین.


یادا گفته :

در جواب نسرین جون باید بگم که اگه این جا آمریکا بود وضع بهتر از این بود چون این دخترها به خاطر فشار ها وباید ها ونباید هایی که بالا سرشون هست این کار هارو میکنن اگه اینا نبود اینام با این سرو وضع بیرون نمیومدن


محمد گفته :

بهتره هرزگی و بی بندوباری و شیطانی بودن رو گردن دیگران نندازیم . اینا بهانست که چون فلانی ریا کرد یکی دیگه شرفشو حراج کرد . چون گشنه بود تو خیابون لخت گشت . دلیل همه اینا راه اشتباهه دوری از خداست دین اجبار نیست و لی سعادته انسان تو دینداریه و مقید کردن خود به بعضی اصوله که خدا برامون واجب کرده . خیلیا از بی دردی خودشون رو ارزون کردن خیلیا هم با همه دردمندی شرفشون رو حفظ کردن. به هرحال این دنیا میگذره مثل یه خواب کوتاه و فردا باید همه جوابگوی اعمال خودمون باشیم .


احمد گفته :

بنظرم کار بدی نکردن
.مرام ازاده.
اونایی که خودشون محدودن و این راه نون میخورن چشمشون کور اگ نمیتونن ببین. مشکل ما این نیس مشکل ما نون نداشتنه


سارا گفته :

به نام خدا سلام به نظر من حجاب باطنی هم مهم است.با اینحال در قرآن مقدس در سوره نور به حجاب زنها اشاره شده است.یک زن باید طوری در جامعهعکوچه,خیابان وادارات ظاهر شود وطوری لباس بپوشد که باعث تحریک ونگاه مردان هیز نشودوشرم وحیا داشته باشد تا مورد احترام مردم قرارگیرد.درضمن این ماموران با نرمی با زنهای نیمه پوشیده برخورد کنند نه اینکه دچار اظطراب وجمع کردن رهگذران شوند.البته وجود ماهواره هم دلیل بد حجابی زنها شده است.والسلام


معین گفته :

بدبختا عقده ای شدن وضع مالی خوبی ندارن میگن چیکارکنن با پسرها میچرخن دیگه ….


ایران گفته :

اینها دین و ایمون درستی ندارن. کافیه سر یه مسئله اعتقادی با این جور تیپها بحث کنی. در آخر می بینی که به همه چیز سطحی نگاه می کنن.
از طرفی باید لباس فروشی ها رو مجبور کرد که لباس متعارف بیارن و بفروشن.


hamid گفته :

برید اول جلوی دزدی را بگیرید که بیش از ۵۰ درصد بیکاری و ۸۰ درصد فقر در تهران وجود دارد و زمینه ساز فساد می شود به امید ایرانی فعال و عاری از بیکاری و فقر


امین گفته :

خدا بیش تر کنه
امییییییییییین


nazanin گفته :

واقعا حیف لطف خدا که شامل حال بعضیامون میشه یه عده واقعا حیف نون هستند به خدا.


sara گفته :

شماهایی که از دین و ایمان حرف میزنید خودتون از همه بدترید اول برید یه نگاه به گناهای خودتون بندازید بعد بیاید از دین صحبت کنید هر کس یه عقیده ای داره باید به عقیده دیگران احترام بزارید


زهرا گفته :

این همه کم شدن آمار ازدواج برای همین بدحجاب هاست چرا که مردها دچار ریزه خوری شهوانی می شوند و در خیابان ها انواع و اقسام رنگ ها ومدل ها را می بینند .در این حالت دیگر احساس نیازی به ازدواج پیدا نمی کنند. همچنین این همه طلاق و بسیاری ازمشکلات درون خانواده ها هم به همین بدحجابی ها برمی گردد. مردها وقتی درخیابان انواع واقسام مدل ها را می بینند اگر پاک نباشند و ایمان قوی ای نداشته باشند، دچار مشکلات اخلاقی و نارضایتی از همسرمی شوند و شروع می کنند به بهانه جویی و به همسر خود قانع نیستند. این بدحجابی ها علت اصلی بسیاری از مسکلات کشور است . چرا انقدر خود را به خواب می زنید؟؟!!!!


رهگذر گفته :

فقط ی چیزمیگم به قول دکتر چمران اگربرهنگی تمدن است حیوان ها ازهمه متمدن ترن توروخدا ماشهیدندادیم که جامعه به گندکشیده شه


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پاتوق سرا است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید : هدشی