ثبت شده در پایگاه وزارت ارشاد

مرگ ۲ کودک دردناک‌ترین جنایت سال در تهران !! + عکس

شناسایی کنید؛ كشف جنازه دو كودك روي چمن سرد در تهران +عکس ...


کشف جنازه دو کودک در تهران,عکس جنازه دو کودک,کشف جنازه,کشف هویت جنازه دو کودک در تهران

به گزارش تهران‌امروز از پلیس آگاهی حوالی نیمه شب ۸ اسفند ماه، پلیس کلانتری ۱۵۹ در جریان کشف جنازه یک کودک و یک نوزاد قرار گرفتند.

بقیه در ادامه مطلب …


با حضور ماموران و اطمینان از صحت موضوع عموزاد، قاضی کشیک دادسرای وی‍‍ژه قتل نیز در جریان قرار گرفته و با رساندن خود به محل، دستور بررسی اجساد یافته شده توسط کارآگاهان را صادر کرد.

کارآگاهان ساعتی پس از انجام تحقیقات تخصصی روی جنازه‌ها به عموزاد گفتند که اجساد یافت شده متعلق به یک پسر ۵ ساله و یک دختر حدودا ۷ ماهه است که به طرز بی‌رحمانه‌ای به قتل رسیده‌اند.

خواب شبانه روی چمن‌های سرد

آنها با یکی از کارگران فضای سبز شهرداری که این جنازه‌ها را پیدا کرده بود صحبت کردند که یکی از آنها گفت:‌ مشغول هرس کردن شاخه‌های درختان و بوته‌ها بودیم که این دو کودک را دیدیم روی چمن دراز کشیده اند.

کودک پسر یک دست شلوار و کاپشن آبی رنگ از نوع Lee، یک پیراهن سفید رنگ و یک کلاه قهوه‌ای پوشیده و دختر حدودا هفت ماهه نیز یک لباس زرد و شلوار آبی رنگ دست‌بافت بر تن داشت. ابتدا فکر کردیم به همراه والدین خود به اینجا آمده‌اند و به خواب فرو رفته‌اند. جلو تر رفتیم تا آنها را بلند کرده و زمین چمن را بذر بپاشیم که متوجه وضعیت ناجور و ورم کرده صورت و پاهای آنها شدیم. نبض آنها را که گرفتیم متوجه مرگ آنها شدیم.

تلاش ناکام برای کشف هویت مقتولان

کارآگاهان در ادامه برای شناسایی هویت این مقتولان کم‌سن و سال داخل لباس آنها را گشته ولی هیچ کارت شناسایی یا شناسنامه یا حتی شماره تلفنی از آنها کشف نشد.

آنها سپس تمامی پرونده‌های مرکز انتظامی استان تهران را که موضوع آنها کودکان مفقود شده بودند را بررسی کرده ولی باز هم به سرنخی درباره هویت مقتولان نرسیدند. در حال حاضر با توجه به ناشناس بودن هویت اجسادکشف شده دستور انتشار بدون پوشش چهره این دو کودک صادر گردیده است. پلیس آگاهی از تمامی شهروندان محترمی که موفق به شناسایی هویت این دو کودک شده یا اطلاعی از موضوع فقدان دو کودک با مشخصات اعلام شده دارند درخواست کرده است تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس‌های ۵۱۰۵۵۵۱۰ و ۵۱۰۵۵۴۲۹ در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.


برچسب ها : , , ,
samane گفته :

واقعاناراحت کنندس…………دنیای بیرحمی شده


Sara گفته :

یه آدم چقد. میتونه پست باشه……آخه این دنیا چه ارزشی داره


نازنین گفته :

نهایت بی رحمیه…انشاء الله این اتفاق برای هیچ خانواده ایی پیش نیاد


انا هیتا گفته :

واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پاتوق سرا است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید : هدشی