ثبت شده در پایگاه وزارت ارشاد

روابط ناشایست دختران و پسران دانشگاه / عکس

روابط ناشایست بین دختران و پسران در دانشگاه + تصاویر ...


بی توجهی به مسائل فرهنگی در دانشگاه ها و نبود برنامه ای جامع برای حل مشکلات و موضوعات فرهنگی موجبات ناهمگونی های عرفی را به وجود آورده است.

به گزارش«خبرنامه دانشجویان ایران»، روابط ناشایست بین دختران و پسران و نیز وجود پوشش نامناسب و زننده در بین برخی از دانشجویان از جمله مواردی است که در بین دانشگاه ها دیده می شود.

پوشش و حجاب دانشگاهی یکی از مقوله‌های فرهنگی دانشگاه‌هاست که رعایت آن برازنده دانشگاه‌های ایران اسلامی است، این در حالسیت که پوشش گروه اندکی از دانشجویان به حدی نامتعارف است که به سالن مد تبدیل شده است.
بقیه + عکس ها در ادامه مطلب …


دراین بین نیز متعارف شدن رابطه ی بین دختران و پسران در برخی از دانشگاه ها به گونه ای است که تصویری غیر از یک فضای دانشگاه را در خود تداعی می کند.
تصاویر زیر مربوط به فضای ناهمگون اخلاقی در یکی از دانشگاه های غیر انتفاعی در قزوین است که امیدواریم مورد توجه مسئولین قرار گیرد.

zahra گفته :

وقتی ک دوست دارند ب شما چ ربطی داره . بعدشم شما اگه چیزی ب کسی نگید جامعه خراب نمیشه. واقعا حرفای بعضیاتون خیییییییلی خنده دار بود.


zahra گفته :

خودشون میخواند با هم دوست باشن به شما چیکار داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


zahra گفته :

اینجوری دوست دارند


سارا گفته :

سلام من ۱۳سالمه.امیدوارم فردای ایران عزیزم دست شماادم های هرزه ی هرجججججایی تیفته وتااون موقع حضرت مهدی ظهورکنه.واقعابرای دخترایی که تن به این کثافت کاریا میدن متاسفم.اگه شرم وحیا سرتون میشداین کارارو نمی کردید.بترسیدازاون روزی که زنده زنده دراتش جهنم میسوزیدوعذابتون تمومی نداره وهمیشگی. واگذارتون کردم به خدا چون خداخوب بلده جواب شماادم های بیحیاروبده ،وبدونیدچوب این کارتون روتواین دنیاچه دیریاچه زودمیخورید.دخترای ساده لوح پسراشماروفقط برای نیازای جنسی شون میخواندووقتی کارشون باشماتموم شدمیرن سراغ یکی دیگه وشمارو مثل اشغال دورمیندازند.تواین رابطه هاهیچگونه عشق ومحبتی درکارنیست.


رؤیا گفته :

سلام

من خودم دانشجوی برق هستم دانشکده ما چون فنیه اکثر دانشجو ها پسرن . و دختر ا خیلی کم هستن.
و من واقعا از فضای دانشگاهمون حالم بهم میخوره از پسرای هرزه ای که فقط دنبال هرزه گی خودشونن سر کلاس . و هیچ بویی از انسانیت نبردن. من خودم از اینکه تابستون تموم بشه و وارد اون فضای “پر از گناه ” دانشگاه بشم به شدت ناراحتم.
امیدوارم که مسیولان یه فکری کنن , حراست هایی که “گاهی خودشون از همه بدترن” …به وظیفشون درست عمل کنن
و همچنین امیدوارم شماهایی که فقط ژست روشنفکری دارین و فکر میکنید با رعایت نکردن حدود الهی خیلی باکلاسید بدونید که حیوونا از شما باکلاس ترن چون از شما بی حجاب ترن.
و اینکه بدونید از همین الان به همسر ایندتون ای اجازه رو دادید که با هر دختر نامحرمی هر طور میخواد ارتباط داشته باشه .
و ……اللهم عجل لولیک الفرج


الیاس گفته :

پس خون شهید هامون چی میشه اونا به خاطر ناموس رفتند بد بختایی که میگید باتمدن هستید بدونید از شما بدبخت تر وجود نداره به گفته همه بزرگان تاریخ ایران بد بخت ترین انسانا شهوترانان و بی غیرت ها هستند


نسیم گفته :

باسلام واقعا تاسف داره که بعضی افراد این مدلی معاشرت کردن رودوست دارن ومیذارن پای متمدن بودن .یعنی واقعا هرجور که خارجیا باشن ماهم باید اونجور باشیم یعنی استغفرالله خداوقرآن واین همه پیامبر کشک.برین براخودتون تاسف بخورین بااین طرز فکرتون .آدم یاد حیوونا میفته که همین جور قروقاطی باهم زندگی میکنند نه حیایی نه غیرتی ….


نسیم گفته :

سلام این افرادو که آدم میبینه یاد حییونا میفته که همین جور قروقاطی دارن باهم زندگی میکنند نه حیاسرشون میشه نه غیرتو تعصبی روناموسشون.اگه متمدن بودن این شکلیه که جوونورا ازهمه متمدن ترند.جای تاسف بسیار داره


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پاتوق سرا است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. طراحی و تولید : هدشی